Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
12/09/09

На Форумі видавців у Львові противники лесбі-гей-читання вчинили грандіозну бійку. ФОТОРЕПОРТАЖ

Увечері у Львівському театрі ім. Леся Курбаса під час літературного марафону поетичних читань «120 хвилин Содому» стався грандіозний скандал з не менш грандіозною бійкою: антагоністи лесбі-гей тематики у літературі, не зрозумівши іронії видавців, вчинили розправу над організаторами цього заходу, який, до слова, відбувався у межах програми Форуму видавців. Сутичку врегулювала міліція, від дій якої, за іронією долі, постраждав фотокореспондент ЗІКу, який виконував редакційне завдання. Про це сьогодні, 11 вересня, повідомив кореспондент ЗІКу.

У рамках Форуму видавців у Львові відбулася репрезентація проекту «120» – першої в Україні антології поезії та прози лесбі/гей тематики «120 сторінок Содому» у видавництві «Критика». Для друку в антології надали свої тексти 30 авторів з 15 різних країн світу. У виданні зібрано твори письменників з України, Росії, Білорусі, Польщі, Угорщини, Чехії, Словенії, Узбекистану, Німеччини, Австрії, Шотландії, Іспанії, Греції, Швейцарії, США. Усі матеріали для проекту вперше перекладено українською. Ідея видання в Україні антології сучасної світової літератури лгбт-тематики виникла у трьох молодих поетів Ірини Шувалової, Альбіни Позднякової та Олеся Барлога. Однак певні сили у Львові з числа неприхильників лесбі-гей культури задемонстрували насильницькими акціями своє несприйняття. Вони за атакували прес-конференцію поетів та видавництва «Критика», а також невідь звідки узявши номер мобільного телефону президента Форуму видавців у Львові Олександри Коваль, всякчас діймали її своїми претензіями.

Не міг обійтися без їхнього протесту і нинішній літературний марафон. По 15 хвилині репрезентації розпочалася бійка у вестибулі театру. У бійку хлопців втрутилася міліція, яка перебувала там ще перед акцією, остерігаючись провокацій. Двоє із нападників увірвалися в театральний зал, здерли скатертину зі столу, але були нейтралізовані міліціонерами та одним із російських письменників Дмитром Кузьміним.

У той час у вестибулі театру відбувалася справжня масакра, яку намагався задокументувати на світлини фотокореспондент ЗІКу. Однак міліціонери, незважаючи на заяви фотокора, що він виконує професійні обов’язки, його побили, відібрали спалах і намагалися забрати камеру. Отримавши кілька синців від правоохоронців, журналіст таки переконав їх, що він представник ЗМІ і не належить до ворогуючих угруповань, зміг домогтися повернення назад свого фотоспорядження разом із вибаченням міліціонера. Дві машини забрали учасників бійки. Від’їзду машини намагалися перешкодити молоді хлопці, які лягли під колеса, але кмітливий водій від’їхав заднім ходом.

Цікаво, що організатори літературного марафону та упорядники збірника не полишають сподівання, що втілення цього проекту в життя сприятиме підвищенню рівня толерантності українського суспільства до ЛГБТ-громади, заохочуватиме членів цієї громади до активної самореалізації у царині літературної діяльності, а також сприятиме встановленню нових творчих зв’язків між українськими та зарубіжними літераторами.
ЗІК

Коментарі  
Володимир[11.11.12 19:57]
Придурки - ваші тризубівці. Ганьблять і Львів, і всю Україну. Не можна весь час жити стандартами минулого. В усьому світі лесбі та гей культура вже давно вважаються нормальним явищем, а тризубівці своїми нафталіновими поглядами намагаються відкинути нашу націю на 100 років назад в культурному плані. Хвала богові, що в інших містах України подібні заходи проходять без перешкод - хоч перед іноземцями не доводиться червоніти.
Воїн світла[09.09.16 13:42]
ВО "Тризуб" ім.С.Бандери замовчується всіма ЗМІ, оскільки вона єдина стоїть на засадах істинного, рятівного для України націоналізму. А ми били, б’ємо і будемо бити усіх ліберастів, комуністів і іншу нечисть, яка паразитує на тілі українського народу.
Слава Україні!
Воїн світла[09.09.16 13:38]
ВО "Тризуб" ім.С.Бандери замовчується всіма ЗМІ, оскільки вона єдина стоїть на засадах істинного, рятівного для України націоналіз. А ми били, бємо і будемо бити усіх ліберастів, комуністів і іншу нечисть, яка паразитує на тілі українського народу.
Слава Україні!
Олександр[09.09.15 17:43]
Хлопці молодці. Піндикам пики набили, ой, звиняйте - по-помаді надавали, а ті абідєлісь і міліцію покликали. Як прикро, голубінкам мейк-ап зіпсували, це ж істерика і абіда на все блакитне життя ;)
Лайма[09.09.14 16:30]
Был погром не только на пресс-конференции, но и на презентации в театре Л.Курбаса. Менты просто стояли и смотрели, как 5 молодчиков штурмовали двери театра, сметая охрану. Одному все-таки удалось прорваться и он накинулся на Дмитрия Кузьмина, который в этот момент читал свои великолепные стихи. Все 200 человек были в ахуе. Но, Дима, кажется был готов к нападению. Он выпутался из захвата, взял стакан, дал штурмовику подсечку, и разбил ему об голову этот стакан. А потом растолок осколки ногой и несколько раз опустил скинхеда головой в стеклянное крошево. Тут, как водится, подоспела охрана в штатском, юному молодчику заломали руки и увели. И Дима сказал о том, что пока мы не научимся самообороне, пока мы не перестанем бояться давать
достойный отпор, мир не изменится. И что по его глубокому убеждению, подобных гомофобных уродов нужно избивать до полусмерти. Чтения продолжились... Но я навсегда запомню звуки ногами высаживаемой двери, коллективный животный страх, хруст стакана, крошащегося об голову, испуганное лицо нападающего... и феминного поэта, который врезал нацисту как следует.:)
Невідомий патріот[09.09.13 10:16]
а чому ніде не написано що хлопці-протестувальники були з ВО "Тризуб" ім. Степана Бандери??вони там про це відкрито заявляли.і за ці вчинки їх всіх утримували 14 год в міліції?де це все?
Lvova[09.09.12 23:09]
Ганьба організаторам форуму! Це ж треба додуматися щоб у Львові - центрі української культури і духовності зробити збіговисько гоміків, ще й рекламувати їх на форумі. Гомосексуалізм (до речі содомія) розплідник СНІДу і всякої іншої зарази, в тому числі духовної. Не секрет, що певним колам таки дуже хочеться винищити в Україні здорові моральні устої, а знищивщи мораль, неважко знищити Державу. А що до лесбі, геїв і ще як їх там(?!!) то це хворі люди, які мали б принаймі соромитися свого збочення. Якщо так далі продовжувати, то на книжкових форумах можна організувати читання і презентації алкоголіків, наркоманів, злодіїв, рекетирів, садистів і тд. нехай також діляться своїм досвідом!!!Їх збоченням також можна потурати! Куди ж ми тоді ідемо?
Ганьба організаторам форуму гоміків! Слава протестувальникам! Молодці хлопці!
Напрошується запитання: президент форуму п.Олександра Коваль також "нетрадиційноі" (содомської) орієнтації?
І друге: кого захищає міліція? А може ті міліціонери також нетрадиційні, прийшли захищати, так би мовити, "своїх"?
Львову така демократія не потрібна! Мені соромно за вас організатори!!!

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас