Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
11/05/05

День Львова: робимо висновки

Цьогорічне святкування дня народження Львова міські чиновники мали намір зробити своєрідною генеральною репетицією відзначення ювілейної 750-ї річниці, яку святкуватимемо вже наступного року. І якщо львівські посадовці не в силі змінити погану погоду, яка вже вкотре псує людям настрій у свято, то принаймні зробити святкову програму цікавішою та більш насиченою, а також забезпечити порядок на вулиці та в громадських місцях вони були просто зобов`язані.

Проте ця неділя таки наштовхнула львівську владу на певні роздуми про усунення тих прорахунків в організації свята, яких допустилися під час відзначення 749-ї річниці від дня заснування древнього Львова. Як зазначила заступник міського голови Львова із гуманітарних питань Ірина Романів, наступного року слід збільшити кількість закладів швидкого харчування, що працюють під накриттям. До цього часу їх кількість намагалися звести до мінімуму, але, за словами Ірини Романів, така практика у День міста насправді себе не виправдовує. Із досвіду хоча б цієї неділі, львів`янам та гостям міста просто не вистачало місць, де можна було б дешево, швидко поїсти та попити чогось гарячого, зігрівшись від холодного дощу.

Окрім того, подумати треба буде і про збільшення туалетів. Адже навіть попри безплатні міські та 25 біотуалетів, які встановили у неділю, черги до них були довжелезні. А от щодо сміття, яким було забруднено чи не все місто, то все ж цього року його кількість, за словами Ірини Романів, зменшилася приблизно вдвічі порівняно з минулим. Але, як каже пані Романів, поміркувати у міській раді треба буде обов`язково і про збільшення смітників.

Окрему увагу слід звернути на відповідність роботи барів встановленим правилам. Так надзвичайно прикрий випадок стався у неділю у гриль-барі, який розташований навпроти ”Магнуса”. Близько дев`ятої вечора у закладі сталося коротке замикання. Іскри одразу ж потрапили на паперові коробки та інші легкозаймисті речі, через що в барі виникла пожежа. Люди у паніці почали розбивати вікна, аби через них вийти із небезпечного приміщення. Як наслідок - кілька клієнтів гриль-бару поранилися склом. Найстрашніше - у приміщенні, де відпочивало близько півсотні людей, пожежники знайшли 8 газових балонів, які в будь-яку хвилину могли б вибухнути. Як розповіли у прес-службі ГУ МНСУ у Львівській області, на жаль, керівники таких установ експлуатують газові балони без дозволу пожежників.

А якщо ж говорити про приємне та про те, що відбувалося на День міста Лева цікавого, то згадати слід, мабуть, кінне театралізоване дійство за участі моделей. Цього разу цікавіше та більш багатше пройшов фестиваль ”Галицькі фестини” за участі Ніни Матвієнко.

До слова, кажуть, що три міністри-інкогніто на свято до Львова таки приїхали, але, як і було заплановано, в цілковитій таємниці. ”Наскільки мені відомо, то заплановані з ними вечірки таки відбулися. Це означає, що міністри тут були”, - втаємничила Ірина Романів.

газета ”Поступ”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас