Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
15/06/05

“Влада хотіла знищити “Львівські авіалінії”

Розмова з Олександром Загревою, генеральним директором ДП “Міжнародний аеропорт “Львів”.

Навколо львівського аеропорту ситуація останнім часом складалася не найкращим чином. Щодо призначення нового генерального директора пана Загреви було багато інтриг. Окрім того, громадськість украй цікавив літак Як-42, який встигли охрестити “літаком Тараса Козака”. Відтак “Львівська газета” вирішила поцікавитись про стан справ у самого пана Загреви.

– Як складаються стосунки між вами та колективом? Чи конфлікт і далі триває?

– Я не бачу жодного конфлікту. Є проблема певних керівників підрозділів, які турбуються про те, що днями буде фінансова перевірка. Загалом конфлікту не існує, увесь колектив як працював, так і працює.

– Можете конкретизувати, про кого саме йдеться?

– Я не хотів би називати жодного імені до закінчення перевірки, це було б неетично. Робота йде нормально, підприємство виконує всі завдання.Але з радістю після закінчення перевірки, якщо це вас зацікавить, оприлюдню результати аудиту.

– Пане Олександре, з якими стратегічними планами ви прийшли до керівництва аеропортом?

– Насамперед мене цікавлять серйозні інвестиційні проекти, тому що аеропорт “Львів” є міжнародним і він повинен відповідати всім вимогам, котрі ставляться до аеропортів такого класу. Нині є плани з отримання інвестиційного проекту, про що повідомив представник державіаслужби під час мого представлення колективу підприємства 10 червня. Єдина вимога – щоб інвестиційну угоду було оформлено належним чином і щоб її підтримала ЛОДА. Насамперед необхідно провести реконструкцію злітної смуги. Вона давно потребує капітального ремонту, сюди треба залучати серйозні інвестиційні кошти. Йдеться про мільйони гривень. Серед іншого – розширення пропускної спроможності аеровокзалу, збільшення кількості рейсів.

– Наскільки критичним є стан злітної смуги нині?

– Критичного стану немає, польоти виконують згідно з вимогами всіх стандартів. Але хотілось би, щоб наш аеропорт міг приймати літаки міжнародного класу, наприклад, ті ж “Боїнги”, “Аеробуси”. Хочу також сказати, що “Львів” – єдиний аеропорт у Західній Україні, який працює цілодобово, всі інші вночі не працюють, тому маємо додаткове навантаження. Аеродром потрібно пристосувати до сучасних вимог, необхідна більш сучасна техніка, нові автобуси для пасажирів тощо. Все це потребує великих коштів.

– Можете конкретніше розповісти про потенційних інвесторів?

– Усі ці проекти пов’язані з ЄБРР. Від них уже надійшли інвестиційні пропозиції, але щоб узятися за їх виконання і впровадження, нам треба напрацювати потужний бізнес-план, необхідно показати, що ми зможемо виконати це. Раніше, коли були нерозділеним підприємством, мали вільні кошти, тому могли проводити модернізацію самотужки. Але, на превеликий жаль, нині фінансова спроможність підпримєства є дуже складною, тому ми потребуємо серйозних інвестицій.

– Які наслідки цього розділення? Як це вплинуло на фінансову ситуацію?

– До 19 грудня 2003 року ми були єдиним підприємством – ДАП “Львівські авіалінії”. Туди входив як аеропорт, так і авіакомпанія. Тепер вони розділені, це дві юридичні особи. Авіакомпанія з літаками – одна юридична особа, аеропорт і його будівлі, спецтранспорт, земля належать ДП “Міжнародний аеропорт “Львів”. 19 грудня наказом екс-міністра Кірпи підприємство розділили. Річ у тому, що на кінець грудня 2003 року ми були фінансово спроможні впровадити проекти модернізації самі, адже на рахунку мали 725 тисяч доларів вільних коштів. Не було жодних заборгованостей ані перед бюджетом, ані перед працівниками. Після розподілу аеропорт фактично живе від зарплати до зарплати.

– Куди поділися ці кошти?

– Їх немає. Після розподілу розпочався процес розпаду – частина фахівців знайшли собі місце праці в Києві та закордоном, частина залишилась, але монолітного колективу немає. Тому потрібно готуватися до нового поштовху.

– Ви згадали про колектив. Після помаранчевої революції звільнили голову страйкового комітету та його заступника. Де вони тепер працюють? Чи їх поновлять на роботі?

– На превеликий жаль, ця інформація відповідає дійсності. Було звільнено голову комітету захисту Конституції Леоніда Ревонюка та його заступника Руслана Барана. Вони однозначно працюватимуть в аеропорту, адже в авіакомпанії, звідки їх звільнили, працювати не будуть. По-перше, наскільки мені відомо, керівник ДАП “Львівські авіалінії” не запрошує їх. Я особисто вважаю, що звільнили цих осіб незаконно.

Хочу також додати, не хотів би все вішати на керівництво авіакомпанії і на тих, хто перейшов на бік попередньої влади. Була неофіційна вказівка “згори” – знищити “Львівські авіалінії”. Деякі люди не витримали психологічного тиску. У вересні 2003 року тодішній генеральний директор написав заяву на звільнення. Голова профкому, також не витримавши тиску, підписав документи на розподіл. Люди були змушені під шаленим тиском піддатись. Але це не їхня вина – така була політика. Наприкінці 2003 року Кірпа видав нам з “Експрес-банку” кредит на суму мільйон доларів. Після цього, очевидно, мало бути неповернення кредиту і “прихватизація”. До сьогодні кредит не повернуто, він “висить” над нами, а відсотки зростають. Підприємство свідомо доводили до банкрутства.

– Як ви маєте намір виходити з цієї ситуації?

– Найбільші надії я покладаю на інвестиційний процес. Однак сподіваємося і на власні резерви – розширення графіків польотів, наприклад.

– І насамкінець розкажіть про Як-42, який називають “літаком Тараса Козака”.

– Нам відомо, що торік ТзОВ “Керамбуд” придбало повітряне судно Як-42. Кожний придбаний літак – це для нас велика подія, адже його обов’язково обслуговють в аеропорту й авіакомпанії. Цей літак узяла в оренду авіакомпанія “Львівські авіалінії”, Як-42 планували для здійснення міжнародних польотів. Але оскільки він потребує ремонту, то його перегнали на ремонт і модернізацію до Смоленська. Дуже хотілося б, щоб літак залишився у нас у оренді, адже це додаткові надходження для двох авіапідприємств і додаткові робочі місця. “Керамбуд” уже заплатив нам понад сто тисяч гривень за обслуговування літака. А чи він належить якійсь фізичній особі – мені не відомо.

”Львівська газета”

Коментарі  
Flyer[13.03.15 00:59]
Державне авіапідприємство ”Львівські авіалінії” організована злочинна група при владі системно розікрала > 55 ООО ООО грн. Зупинили польоти, розікрали літаки (продали як металобрухт і літаки полетіли), звільнили льотний склад, знищили більше 1000 робочих місць. Штучно довели до ліквідації державного авіапідприємства, щоб не платити заробітної плати, податків, внесків в пенсійний фонд, не виконувати рішення судів… Санація, банкрутство, визнання банкрутом… відсутні – в господарський суд ніхто не звертається. Ринок авіаперевезень здали зайдам.
Розкрадання майна і коштів кришують Мінінфраструктури, Державіаслужба, транспортна і обласна прокуратури, судді, СБУ, МВС, КРУ, податківці, місцева влада, … сприяли розкраданням, тепер способом ліквідації підприємства замітають сліди.
Більше 50-ти років підприємство розвивалось та працювало на державу, - розікрали за 4 роки.
http://www.aviation.com.ua/forum/viewtopic.php?f=11&t=6670
http://antiraid.com.ua/forum/index.php?showtopic=2955
http://forum.minfin.gov.ua/viewtopic.php?f=42&t=621

РОЗКРАДАЮТЬ ВСЕ - НІЯКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГІДНОСТІ НЕ ЗАЛИШИЛОСЬ.

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас