Фінанси

На головну Архів новин
07/06/05

“Карпати” завершили сезон поразкою

У неділю матчем в Алчевську завершився цьогорічний сезон для львівських “Карпат”. У той час, як “колеги” “карпатівців” по першій лізі ще змушені провести один, а то й два поєдинки, “зелено-білі” вже можуть розслабитися.

Щоправда, піти на “літні канікули” в доброму гуморі “карпатівцям” не вдалося, позаяк в Алчевську поступилися тамтешній “Сталі” – 1:2.

Цей матч, за великим рахунком, для жодної з команд не мав принципового турнірного значення. Адже алчевці достроково оформили свій вихід у вищу лігу, а львівський клуб також “достроково” позбувся шансів на вихід у “вишку”. А в такому разі вже й не дуже суттєво, яке місце команда посяде за підсумками сезону – четверте чи, наприклад, сьоме.

Тож не дивно, що гра розпочалася доволі мляво, без небезпечних моментів біля воріт команд. Однак усередині першого тайму такий “спокій” явно не сподобався арбітру зустрічі Сергієві Шебеку, який призначив пенальті у ворота “Карпат” за те, що Распопов у своєму штрафному майданчику зіграв рукою. Все б нічого, от тільки гравець “Карпат” у той момент, коли м’яч влучив йому в руку, лежав на газоні, тож про умисну гру рукою навряд чи може йтися. Але як би там не було, Сернецький чітко реалізував пенальті та вивів господарів уперед. Однак не довго тішилися алчевці. Вже через чотири хвилини львів’яни відігралися. На 28-й хвилині Веприк зі штрафного забив гол-красень.

До кінця тайму справжньої небезпеки ні біля воріт господарів, ні біля воріт гостей не виникало. А ось у другому таймі гра стала цікавішою, але атаки обох команд довго не могли принести результату. Допоки на 84-й хвилині дубль не оформив Сернецький. Щоправда, цього разу не з пенальті, а зі штрафного, який теж був доволі спірним.

На завершення слід виокремити два моменти. По-перше, в більшості матчів цього сезону за участю львівського клубу складалося враження, що судді симпатизували опонентам “Карпат”. А по-друге, закінчення чемпіонату, зокрема і поєдинок в Алчевську, львів’яни проводили без чотирьох гравців основного складу – Фещука, Шуста, Іщенка та Федоріва, які поїхали виступати за молодіжну та юнацькі збірні України.

У звітному турі програли й інші галицькі команди. Стрийський “Газовик-Скала” поступився в гостях “Сартаку-Горобині” – 0:2, а івано-франківський “Спартак” удома програв ЦСКА – 0:1.