Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
09/06/08

Садовий відмовився звітувати перед сесією Львівської облради за підготовку до «Євро-2012». Це капітуляція, – депутат Немчінов

Запрошення президії Львівської облради на сесію Львівської міської означає капітуляцію регіонального органу місцевого самоврядування перед міським головою Львова Садовим, який фактично відмовився звітувати перед обласними депутатами щодо питань, які стосуються життєдіяльності Львова і Львівської області. Водночас чіткого механізму, згідно з яким орган місцевого самоврядування одного рівня, скажімо обласна рада, впливав би на інший, міську раду, нема, є тільки добра воля співпрацювати з бюджетних та інших питань. Про це, 9 червня, повідомив депутат Львівської облради Олег Немчінов.

Саме Олег Немчинов був ініціатором проведення окремої сесії Львівської облради, де перед депутатами мав виступити міський голова Львова з відповідями на коло питань: підготовка до «Євро-2012», проблема Грибовицького сміттєзвалища, будівництво спортивно-розважального закладу на базі «Спартака» та створення Музею національно-визвольних змагань. «Треба дізнатися, чому Львівська міська рада дотепер не прийняла комплексну програму з підготовки до футбольного чемпіонату «Євро-2012», бо це відповідно гальмує прийняття обласної програми. Тобто ми хотіли передусім заслухати інформацію про те, що відбувається із спорудами та аеропортом.

Друге, згідно із спільними протоколами області та міста, обласна рада, ОДА виконали всі свої зобов’язання перед сільською радою Грибович щодо врегулювання ситуації навколо полігону побутового сміття в Грибовичах. Львів мав визначити подальшу долю звалища: або його закривати, або будувати там сміттєпереробний завод. Нічого цього не зроблено.

Третє. Була створена спільна робоча група, яка мала підготувати цілісний проект приватизації і будівництва нового спортивно-розважального комплексу, де було б представлено кілька видів спорту на території колишньої бази «Спартак». Місто не закріпило земельну ділянку, проте область провела всі відповідні рішення. Нині все впирається у позицію міста.

І четверте. За наполяганням міської ради їй було передано всі права щодо функціонування музею національно-визвольних змагань. Однк міська рада цього року не заклала жодної копійки, хоча, за планом, у третьому кварталі цього року він мав би відкритися», – розповів депутат.

Проте якщо на попередньому засіданні президії жодних застережень щодо цієї ініціативи не прозвучало, то тепер ситуацію переграли: президію Львівської облради запрошено у Львівську міську раду. «Президія облради складається з голови, трьох заступників, 18 голів комісій, 9 голів фракцій – майже 30 осіб. Не знаю, як їм вдасться разом із міськими депутатами розміститися у залі ЛМР. Я вже не кажу про ефективність прийняття рішень. Це можна назвати капітуляцією облради, яка фактично визнала, що Садовий відмовився прийти на сесію звітувати», – наголосив Олег Немчінов.

ЗІК

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас