Фінанси

На головну Архів новин
26/02/03

Перемога “Карпат”

Львівські “Карпати” у своєму заключному тренувальному зборі в Італії провели передостанній матч. Черговим суперником львів’ян був представник вищої ліги Словенії НК “Любляна” (сьоме місце у таблиці). Серед футболістів “Любляни” є декілька доволі відомих футболістів, зокрема хорват Халілович, який свого часу виступав за турецький “Бешикташ”, Кметец, колишній нападник словенського “Марібора”.
За повідомленням прес-служби “Карпат”, у грі проти “Любляни” львів’яни володіли перевагою, матеріалізувати яку зуміли лише у другому таймі. На 68-й хвилині Тарас Кабанов після передачі Андрія Сапуги відкрив рахунок. А через вісім хвилин уже сам Сапуга з лінії штрафного влучно пробив повз воротаря. Тож 2:0 на користь карпатівців, які виступали у такому складі: Налєпа, Сапуга, Беньо, Микулич, Тимчишин (Іванський, 70), Хроль, Йовічевич (Ґодвін, 50), Даниловський (Веприк, 65), Аньямке, Кабанов (Поліванов, 85), Обілінович. Через травми не грали у цьому матчі Хома, Мізін, Ковальчук, Швед та Сучков. Свій останній матч на італійській землі “Карпати” проведуть 27 лютого з представником італійської серії “А” “Удінезе”.
А фарм-клуб “Карпати-2”, перебуваючи на зборах в Криму, тим часом у понеділок також здобув перемогу над донецьким “Металургом-2” – 3:0 (відзначилися Хоменко, Платон та Глушко). У четвер, 26 лютого, “Карпати-2” поміряються силами з луцькою “Волинню”.