Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
27/05/03

У Стрию буде міжнародний авіавузол

Аеродром “Стрий” на Львівщині має всі шанси стати міжнародним вантажно-пасажирським авіавузлом за іноземні гроші. Завдяки його зручному розташуванню та високій пропускній здатності закордонні інвестори виявляють підвищене зацікавлення ним.
За інформацією агентства “Інтерфакс-Україна”, вже до кінця травня Стрий очікує експертів італійського концерну “Брідас і Торно” та китайських спеціалістів, які вирішили взяти участь у проекті реконструкції аеровузла. Аеропорт “Стрий” привернув увагу іноземних інвесторів зручним розташуванням щодо популярних європейських курортів Моршин та Трускавець, що, аналізуючи світову туристичну практику, гарантуватиме додаткові прибутки аеропорту. До того ж, Львівська область має кордон із Польщею та порівняно близько розташована від Угорщини, Словаччини та інших європейських країн. Як свідчать експерти, понад 40% доходів аеропортів за світовими стандартами припадає на неавіаційну діяльність.
У планах іноземних компаній – оновити та вдосконалити Стрийський аеропорт, аби створити міжнародний логістичний портал, який розвантажить перенасичені пасажирами та вантажопотоками європейські аеропорти. За попередніми оцінками, після реконструкції відповідно до сучасних світових стандартів Стрийський аеропорт обслуговуватиме до 200 тисяч пасажирів і, як мінімум, 20 тис. тонн вантажу щорічно.
Ця ідея є досить реалістичною, оскільки територія аеродрому площею 700 га та довжиною злітно-посадкової смуги 3 км дуже добре пристосована до прийому всіх типів літаків. Орієнтовна вартість переоснащення – близько 105 млн. євро.

”Львівська газета”

Коментарі  
Олексій[11.04.11 18:40]
Коли остаточно вирішиться доля аеродрому в м. Стрию?

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 

An unexpected error occured. Please try again later.

An unexpected error occured. Please try again later.

An unexpected error occured. Please try again later.
Клацніть для переходу у фотогалереюКлацніть для переходу у фотогалереюКлацніть для переходу у фотогалерею

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics