Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
23/05/03

Для Карпат зовсім скоро почнеться нове життя

Для Карпат зовсім скоро почнеться нове життя. Принаймні так пообіцяли представники урядів 7 європейських країн, які підписали конвенцію про захист довкілля та збалансований розвиток в Карпатському регіоні.
Підписання цієї конвенції називають подією року в екологічному житті всієї планети.
Відтепер у Карпатах обіцяють не лише менше рубати чи пильніше оберігати представників флори і фауни, що зникає. Країни, які підписали карпатську конвенцію, також зобов'язалися контролювати і нищити генетично-модифіковані організми та інші неаборигенні види, що можуть загрожувати всій екосистемі гір.
Акім Штайнер – виконавчий директор ІUCN: ”Чому ця конвенція така важлива зараз? Тому що вона створює міст між Євросоюзом та іншими карпатськими країнами, через в наступні роки який будуть вирішуватися всі екологічні проблеми в цьому регіоні.”
Клод Мартін – президент всесвітнього фонду захисту дикої природи (WWF): ”Карпати – то мабуть останній куточок Європи, де збереглося так багато диких тварин, а особливо великих хижаків, які вкрай рідко зустрічаються на інших європейських теренах. Зберегти це природне багацтво це наш обов'язок перед всім людством.”
Серед підписантів карпатської конвенції поки що немає Чехії і Польші. Втім, представники цих країн вибачилися і пообіцяли приєднатися до нового карпатського братства протягом кількох діб. В Україні, як обіцяють, конвенція стане базою для формування всієї екологічної політики наступного десятиліття. Разом з відновленням Карпат Україні обіцяють допомогти у суто економічних негараздах – гуцулів вчитимуть азам гірського туристичного бізнесу та розвитку місцевого господарства.
Шевчук – міністр екології і природних ресурсів України: ”Підписання конвенції, солідарне виконання сімома країнами дозволить зробити карпатський фонд, і єв же сьогодні західні донори, які готові допомогти відновити екосистему.”
Україна пропонує зробити штаб-квартирою для карпатської конвенції Львів або Ужгород. Розмістити у себе головний офіс і отримувати відповідне міжнародне фінансування також забажали румуни, угорці та австрійці.
Cьогоднішнє підписання та пізніше дотримання умов карпатської конвенції повинно допомогти Україні не лише зберегти унікальну природу її гір. Міністри екології країн карпатської сімки впевнені – колись ці гори стануть містком, що з'єднає Україну з Євросоюзом.

1+1

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас