Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
23/05/03

Прем’єр-міністр України Віктор Янукович з робочим візитом прибув на Львівщину

Вчора близько 15.00 до Львова з дводенним візитом прибув прем’єр-міністр України Віктор Янукович, щоб ознайомитись із справами області.
Разом із Віктором Януковичем до Львова прибули міністр палива та енергетики Сергій Єрмолов, міністр промислової політики Анатолій М’ялиця, міністр економіки Валерій Хорошковський, міністр освіти та науки Василь Кремень та міністр культури і мистецтва Юрій Богуцький.
Прем’єр-міністр України Віктор Янукович з нагоди міжнародного шевченківського свята „В сім’ї вольній, новій...” поклав квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку у Львові.
Під час покладання квітів у виконанні Галицького камерного хору Палацу мистецтв, хору „Дударики” та Заслуженого державного ансамблю України „Юність” пролунали пісня на слова Тараса Шевченка „Реве та стогне Дніпр широкий” та Державний гімн України „Ще не вмерла Україна”.
В покладанні квітів взяли участь голова Львівської ОДА Мирон Янків, голова Львівської облради Михайло Сендак, міський голова Львова Любомир Буняк, народний депутат України Володимир Яворівський та ін.
Одразу після покладання квітів Віктор Янукович відбув з робочим візитом в Дрогобицький район.
О 16.30 прем’єр-міністрів України Віктор Янукович разом із супроводжуючими його міністрами, головою Львівської обласної ради Михайлом Сендаком, головою Львівської ОДА Мироном Янківим, заступником голови Львівської ОДА Ігорем Маковецьким та іншими особами прибув у Дрогобич на нафтопереробний комплекс „Галичина”.
Керівництво підприємства ознайомило прем’єр-міністра із основними показниками та технологіями підприємства, об’ємом виробництва світлих нафтопродуктів за 2000-2002 рік, а також планами на 2003 рік. Цього року на НПК „Галичина” планують переробити 2,3 млн. тонн нафти, в той час як минулого року — 1,6 млн. тонн. Прибуток НПК „Галичина” у першому кварталі 2003 року склав 1,1 млн. грн. станом на 19 травня сплачено податків на суму близько 37 млн.
Також Віктор Янукович ознайомився з роботою Стебницького державного гірничо-хімічного підприємства „Полімінерал”.
Нині в першій половині дня Віктор Янукович познайомиться з роботою шахти „Червоноградська”, яка входить у структуру ДП „Львіввугілля”, а також з роботою Добротвірської ТЕС і Львівського автобусного заводу. У другій половині дня Віктор Янукович зустрінеться з вченими Львівщини і проведе нараду з адміністративно-господарським корпусом області.

Контекст-медіа

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас