Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
14/07/03

”Молода Галичина” запалювала зірки

Початок сторінки
Початок сторінки" width="8" height="9
Позавчора в Новояворівському завершився фестиваль юних виконавців української пісні.
Уже вдванадцяте він зібрав юні таланти з усіх куточків України. Свого часу нагороди “Молодої Галичини” отримували Лілія Ваврин, Катерина Бужинська, Катя Чілі.
У різні роки гостями “Молодої Галичини” були Василь Зінкевич, Павло Дворський, Іван Попович, Тарас Петриненко, Олександр Пономарьов, Руслана, “Піккардійська терція”. Не вперше на фестиваль приїжджають дует “Світязь”, “Скрябін”, для якого Новояворівське є рідним містом. Кузьма запевнив, що наступного року 30 травня, коли група святкуватиме 15-річчя творчої діяльності, “Скрябін” приїде у Новояворівське з великим концертом.
Цьогорічна конкурсна програма тривала 3 дні і включала два тури у трьох вікових номінаціях. Журі на чолі із заслуженим артистом України Мар’яном Шуневичем довелося добре попрацювати, адже, як зазначив Мар’ян Васильович, з кожним роком рівень конкурсантів зростає. “Найбільше тішить те, що діти приїжджають з усіх куточків України, - розповідає він. - Їм відомо, що конкурс є об’єктивним. З 82-х претендентів ми відібрали в другий тур 38”.
У рамках “Молодої Галичини-2003” пройшли також конкурси “Міні-міс” і “Міс фестивалю”.
Закриття “Молодої Галичини” розпочалося із вручення дипломів та призів лауреатам. У молодшій віковій групі володарями III премій стали Мар’яна Грушицька з Буська, Катерина Коваленко з Кривого Рогу та Андріана Беля (м. Судова Вишня). II премії отримали криворіжець Рафаель Ахіджанян, Наталія Малая з Донецька та Ірина Бохонок зі Судової Вишні. I премії – в Юлії Білогур-Плаксіної з Мукачевого та Юлії Шпакевич (Червоноград).
У середній віковій групі III премії присудили запоріжанці Катерині Охріменко та львів’янці Софії. Тетяна Мартинюк з Ковеля та Анна Кубар (м. Червоноград) отримали другі премії. А I премія “поїхала” в Луганськ разом із Владиславом Ситником.
III премії у старшій віковій групі отримали Дмитро Цибульський з Луцька і Ольга Жовтуля (Кам’янка-Бузька). Володаркою II премії стала Агнета Гриценко (м. Виноградів). I премії розділили між собою Луганськ і Львів - Надія Бурова та Наталія Яцків.
Володаркою Гран-прі “Молодої Галичини-2003” стала Марта Мальська з Червонограда. Марта - учасниця фестивалю зі стажем, вона брала у ньому участь 7 разів! Свого часу потрапила у молодшій віковій групі до числа фіналістів, у середній - виборола II премію, а у старшій була удостоєна Гран-прі. Дівчина змалку співає у зразковому дитячому театрі естрадної пісні “Апельсин”.
Фінал фестивалю збігся не лише з храмовим празником, а й із Днем міста. Між виступами конкурсантів на сцену виходили гості - дует “Світязь”, заслужений артист України Олег Кульчицький та багато інших. Незважаючи на дощ, який намагався будь-що перешкодити забаві, люди веселилися від душі. Завершився фестиваль пізно вночі виступом Ані Лорак та “Скрябіна”. Після цього у небі спалахнули зірки яскравого феєрверка.

газета ”Високий замок”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас