Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
18/08/03

Львівщина тоне в корупції

Початок сторінки
Початок сторінки" width="8" height="9
Схоже, гучні відставки вищих посадових осіб області кілька місяців тому, що їх мотивували корумпованістю всіх гілок влади, ніяк не вплинули на ситуацію. Стан боротьби з корупцією на Львівщині й далі є вкрай незадовільним. Принаймні так вважають член комітету ВРУ з питань боротьби з корупцією та оргзлочинністю депутат Юрій Кармазін і головний консультант комітету Павло Барнацький. На засіданні Львівського прес-клубу реформ вони обґрунтували своє твердження тим, що у причетності до корупції в регіоні звинувачують працівників усіх ланок правоохоронних органів.
Представників антикорупційного комітету дивує той факт, що, незважаючи на документальні матеріали, надані комітетом правоохоронним органам, не порушено кримінальної справи проти колишнього начальника ДАІ УМВСУ у Львівській області Олега Сала за незаконну торгівлю та перегін автомобілів, а замість цього його призначили начальником УМВСУ на Львівській залізниці.
Так само “під сукном” у обласній прокуратурі приховано справи щодо колишнього голови Львівської ОДА Степана Сенчука, якого звинувачують у розкраданні державних коштів, справу про розкрадання 30 млн. бюджетних коштів колишніми керівниками медичної галузі на Львівщині, справу за зловживаннями колишнього керівника обласного управління земельних ресурсів Михайла Лавейкіна й інші резонансні корупційні злочини.
Комітет також володіє інформацією про корупцію у львівських судах, у прокуратурі. Юрій Кармазін також розповів, що разом із польськими, німецькими й австрійськими колегами комітет ВРУ з питань боротьби з корупцією й оргзлочинністю досліджує ситуацію з контрабандою лісу з України. За його словами, впродовж останніх років з України вивозять лише ліс, а в Україну ввозять кінцевий продукт. Ліс експортують контрабандно через польський кордон у двох напрямках. При цьому, наприклад, кубометр дуба купують за 300 грн., а в Німеччині продають за 500 дол. США. Тіньовий обіг меблів у нас зараз становить 3 млрд. дол. США.
Окрім того, Кармазін зазначив, що СБУ визнала реалізацію проекту “Карпатиленд” такою, що суперечить національним інтересам України. Згідно з умовами проекту, компанія “Австрійські федеральні ліси” мала взяти в оренду не 45 тис. га лісів, а 200 тис. га. Однак проти цього виступив комітет ВРУ з питань боротьби з корупцією й оргзлочинністю. “Карпатилент” є прикладом корупції, вважає Юрій Кармазін і зазначає, що львівські політики лобіювали цей проект “не безкоштовно”.

”Львівська газета”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас