Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
27/10/03

Хто врятує екологію міста

Початок сторінки
Початок сторінки" width="8" height="9
Важливу роль у покращенні ситуації з довкіллям нашого міста відіграє громадськість, тобто ми з вами - наголосили організатори семінару громадських екологічних організацій, що відбувся 24 жовтня у Львові. На ньому розглядалися основні екологічні проблеми нашого міста та шляхи їх вирішення.
Декого з громадян уже ”не переробиш” і не навчиш ставитися до свого міста ”по-господарськи”, але учні 5-8 класів, завдяки впровадженню екологічної програми в освіті, легко зможуть зрозуміти роль та вплив людини на вирішення екопроблем міста, вважають у екологічних організаціях. Впровадження такої екопрограми в школах є одним з основних завдань, яке хотілося би реалізувати учасникам семінару.
Ефективним є проведення акцій із залученням молоді до прибирання та озеленення території довкола власної оселі. Хтось сприймає це з обуренням, нагадуючи всім про совдепівські суботники, але молодь ставиться до таких акцій з розумінням, вбачаючи в цьому не примус, а необхідність.
Для ефективнішого вирішення екологічних проблем у 1999 році при Державному управлінні екології і природних ресурсів у Львівській області було створено Громадську раду, до складу якої увійшли 14 найбільш активних природоохоронних організацій. У місті також функціонує Галицький екологічний форум, який об'єднує більш ніж 100 громадських, неурядових, наукових, навчальних і державних організацій екологічного спрямування. Організатори семінару наголосили, що ЗМІ відіграють дуже важливу роль у вирішенні екопроблем, і якби в Громадську раду входили представники ЗМІ, то ефективність роботи була б на значно вищому рівні.
Ще одне наболіле питання, яке обговорювалось на семінарі - кількість сміття у Львові. Обласна держадміністрація Львова створила окремі комісії, що відповідають за утилізацію побутових та промислових відходів. За статистикою управління екології та природних ресурсів Львівщини, зі 440 сміттєзвалищ, які є в області, лише шість мають дозвіл на їхнє розміщення, а на загальне львівське міське сміттєзвалище щороку вивозять майже 1 мільйон кубічних метрів відходів. У Черовонограді вже розпочали будівництво сміттєпереробного заводу, аналогів якому в Україні немає. На ньому перероблятимуть тверді промислові відходи. Його потужність становитиме 100 тисяч тонн на рік.
Основними проблемами, які були винесенні на обговорення, були: сортування сміття, що допоможе кращій утилізації, очищення стічних вод, цілодобове постачання води, а також рівномірне озеленення міста. Хоча у програмі семінару було передбачено розглянути шляхи подолання цих проблем, присутні проте так і не почули, що ж конкретно потрібно для їх вирішення.

газета ”Поступ”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас