Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
27/10/03

Від Василя Лозинського вимагають вибачення за блюзнірство

Початок сторінки
Початок сторінки" width="8" height="9
Дві спілчанські організації – обласна організація профспілки працівників освіти і науки та обласна організація профспілки працівників автотранспорту та шляхового господарства України – звернулися з відкритим листом до голови Львова Любомира Буняка.
Спілчани висловили глибоке обурення висловлюваннями заступника міського голови Василя Лозинського з приводу трагічної загибелі Станіслава Шендрика, які, вважають спілчани, “є блюзнірством щодо загиблого”.
Нагадаємо, що під час своєї останньої прес- конференції пан Лозинський натякнув на нібито особливий психічний стан, який, на думку чиновника, був викликаний тим, що загиблий у часи СРСР читав лекції з наукового атеїзму. Доброзичливці, які доповіли про цю “сенсацію” пану Лозинському, помилилися. Станіслав Шендрик ніколи науковий атеїзм не викладав.
Члени профспілки працівників освіти і науки у листі розповідають, що публічні лекції Станіслава Шендрика із захопленням слухали як студенти, так і люди далеко не студентського віку, різних політичних поглядів та віросповідань. “Доведена до відчаю бездіяльністю органів влади, зневірившись у можливості віднайти Правду та утвердити Справедливість, трагічно відійшла у вічність Людина, яка все своє свідоме життя сіяла в молодих серцях і душах зерна високої моралі, людської гідності, порядності та честі, яка була прикладом інтелігентності і культури”, – такими бачать причини трагедії знайомі та друзі Станіслава Шендрика.
Освітяни та автомобілісти (у їхню профспілку входить дружина загиблого) вимагають від мера “зобов’язати Лозинського публічно вибачитися перед родиною Шендриків і зробити висновки щодо відповідності займаній посаді пана Лозинського”.
На жаль, ні заступник мера, ні сам мер не вчилися етики та естетики у Станіслава Шендрика. І простої заповіді – не обливай брудом загиблого – їм, мабуть, ніколи не зрозуміти.

газета ”Високий замок”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас