Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
25/12/04

Горіла церква

22 грудня 2004 року у селі Залужжя Яворівського району майже дотла вигоріла сільська церква. Цю культову споруду реставровано у 1992 році і для набожних селян така подія без сумніву є трагедією.

Повідомлення про пожежу у храмі надійшло до пожежників о близько чотирнадцятої години. Перші підрозділи були на місці вже за двадцять хвилин, та цього часу виявилося цілком достатньо для того аби вогонь охопив дерев’яні стіни і куполи будівлі.

Вируюче полум’я було важко приборкати. Вода у двох пожежних автоцистернах закінчилася швидко, а бодай якоїсь водойми поблизу не було, тож її, втрачаючи дорогоцінний час, довелося довозити. Невдовзі на допомогу прибуло ще шість підрозділів на автоцистернах. Трохи більше двох годин знадобилося рятувальникам аби повністю ліквідувати цю пожежу.

Вогнеборцям все ж вдалося врятувати церкву від повного руйнування, вберегли від вогню й розташовану у кількох метрах від неї дзвіницю. Відновлення храму обійдеться громаді недешево - орієнтовна сума завданих пожежею збитків становить близько сімдесяти тисяч гривень. Спричинила ж це лихо необачно кимсь залишена непогашеною свічка.

Незабаром Різдво, а за ним інші зимові релігійні свята, тож Головне управління МНС України в Львівській області звертається до церковнослужителів та парафіян Львівщини бути обережними під час церковних відправ, утримувати в належному стані електропроводки, опалювальні печі і обігрівальні прилади у храмах та церквах, не залишати без нагляду запалені свічки у культових спорудах. Уповаючи на Бога бережімося й самі.

Прес-центр ГУ МНС України

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас