Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
16/06/04

Теплий світ Витягловських

Виставка гобеленів і дерев’яної пластики митців із Тернополя сім’ї Тетяни та Михайла Витягловських у Львівському палаці мистецтв належить до подій, свідками яких справді приємно бути. Теплі, камерні та якісь дуже домашні їхні твори не потребують пишномовних сторонніх мудрувань, а самотужки промовляють до душі кожного.

Властиво, Тетяну Витягловську львівський глядач запам’ятав ще на останньому осінньому салоні “Високий замок-2003”, де журі більшістю голосів віддало їй найвищу нагороду за гобелен. Це той унікальний випадок, коли думка критики збіглася із глядацькою. І, як засвідчує нинішня виставка, – закономірно та справедливо.

Цікаво те, що ткаля не дуже хотіла виставляти на осінньому салоні саме ту роботу, за яку отримала нагороду. Але її чоловік Михайло наполіг. Він переконаний – на кожній наступній виставці треба презентувати лише нові роботи, а не такі, які вже експонували раніше (робота-переможниця на той момент була однією з найновіших). Саме через те, що він уже знайомий львів’янам, гобелен не увійшов до експозиції, яку оглядаємо нині.

На відкритті виставки, поза іншим, із уст голови львівської Спілки художників Олега Микити прозвучало, що талант – це ще й відчуття міри. Тут це відчуття притаманне як гобеленам, так і дерев’яним творам.

До речі, що справді дуже вирізняє – це оригінальні підписи до більшості з них. Як вам сподобаються, скажімо, такі: “Чорний квадрат, який від власної пихатості став кубом, а подивившися в дзеркало, настрашився” (хоча цю роботу Михайла Витягловського й експонують у сусідньому залі) чи “Гра в дурня на щиглі старими картами, або Червоні прагнуть взяти реванш”? Як пояснив художник, підписи, які здатні інтригувати, стимулюють глядача запам’ятовувати роботи. Але для нього важливо навіть не це, а інше: власне так йому цікавіше працювати. Маючи в експозиції улюблену роботу “Ангел, що після стрімкого злету втратив голову”, Михайло Витягловський наголосив – йому та дружині не загрожує запишатися та втратити голову. За величезною кількістю праці, про що свідчить і львівська виставка, у них немає часу на дурниці.

”Львівська газета”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics