Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
04/11/05

Львів відвідав патріарх айкідо

Цими вихідними наше місто стане меккою для прихильників самурайських бойових мистецтв.

Усі охочі зможуть спостерігати й узяти безпосередню участь у VIII Міжнародному семінарі з айкідо йосінкан, який проходитиме в палаці спорту “Україна”. А після завершення тренувань і показових виступів одинадцятеро львівських майстрів айкідо йосінкан спробують скласти іспит на чорний пояс.

“Задля популяризації наших бойових мистецтв ми об’їздили одинадцять держав світу, – розповів на прес-конференції, присвяченій семінару, володар сьомого дану Матсуо Масадзумі. – Україна з об’єктивних причин не може зрівнятися з тими країнами, які культивують айкідо йосінкан уже понад тридцять років. Повинен минути певний проміжок часу, поки у вас також з’являться володарі вищих данів. Але мушу відзначити велике зростання в Україні майстерності тих людей, які почали займатися айкідо. Такі тренування, показові виступи та безпосереднє виправлення недоліків найбільше сприяють прогресу. Ми задоволені результатами нашого торішнього візиту й тому вирішили знову приїхати до Львова”.

Нині в нашому місті айкідо займається близько трьохсот осіб під керівництвом Академії традиційних самураївських бойових мистецтв Айкібудзюцу. А розпочиналося все з ентузіазму та відданості улюбленій справі теперішнього керівника цієї організації Олександра Козловського (другий дан айкідо йосінкан). Цікаво, що японське бойове мистецтво взяли на озброєння поліція, школи охоронців і спецпідрозділи в Японії, США, Німеччині та Чехії. Хоча головний сенс айкідо полягає в тому, що потрібно перемогти не суперника, а самого себе, вдосконалити тіло, щоб зробити кращою душу.

“Айкідо з однаковим успіхом можуть займатися і японці, й українці. Головне – бажання”, – наголосив патріарх японських бойових мистецтв, володар дев’ятого дану Кієюкі Терада. Головний сіхан також зазначив, що із задоволенням прогулявся вуличками нашого міста й був приємно вражений привітністю львів’ян. Особливо теплі спогади, пов’язані з містом Лева й в однієї з найсильніших майстринь айкідо у світі Матсуо Чізуко. Поважних японських гостей привітав в. о. міського голови Зеновій Сірик, який сказав, що такі види бойових мистецтв дуже важливі для фізичного та духовного розвитку української молоді.

Ближче ознайомитися з японськими бойовими мистецтвами можна буде впродовж п’ятниці, суботи та неділі в ПС “Україна”. Вранці та пополудні проходитимуть тренування, а ввечері (з 19.00 до 21.00) відбудуться показові виступи.

”Львівська газета”

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас