Архів новин

Проїзд в поїздах Hyundai не подорожчає на ПДВ

Кабінет міністрів України відхилив законодавчу ініціативу щодо введення податку на додану вартість (ПДВ) при операціях, пов’язаних з продажем квитків на швидкісні потяги "Інтерсіті+", повідомив віце-прем’єр міністр України Олександр Вілкул, передає "Інтерфакс-Україна".

"Уряд відхилив пропозицію про введення ПДВ на квитки в поїздах "Інтерсіті+". Квитки в поїздах Hyundai і Skoda не подорожчають", – заявив він після завершення засідання уряду на брифінгу в Києві в середу.

Нагадаємо, що законопроектом №11210 від 17 вересня 2012 року було запропоновано повернути ПДВ на операції, пов’язані з продажем квитків на потяги "Інтерсіті+".

Верховна Рада 5 липня 2012 року погодилася з пропозиціями уряду про скасування ПДВ при продажу квитків у поїздах категорії "Інтерсіті+". Після підписання президентом відповідного закону, квитки на ці категорії поїзда подешевшали більш ніж на 16%.

Раніше Міністерство інфраструктури повідомило про підвищення вартості проїзду пасажирів у поїздах у внутрішньому сполученні: у загальних і плацкартних вагонах – на 10% з 1 жовтня 2013 року, у купейних вагонах – у два етапи, по 10% в липні і з 1 жовтня.

У Мінінфраструктури запевняють, що підвищення цін на залізничні квитки буде невеликим, а вторговані гроші підуть на ремонт вагонів.

Як повідомлялося, фінансові збитки від роботи пасажирського сектору Укрзалізниці за останні 5 років перевищують 29 млрд гривень.

Щоденний Львів

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут