Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин
25/01/13

Чоловік Тимошенко просить церкви про молитву за дружину

Чоловік колишнього прем'єра Юлії Тимошенко Олександр звернувся до голів українських церков з проханням про молитву. Як повідомляє ЛігаБізнесІнформ, він попросив ієрархів молитися за здоров'я екс-прем'єра.

"У цей нелегкий для нашої держави і моєї сім'ї час звертаюся до вас з проханням про допомогу і Боже заступництво у справі захисту життя моєї дружини, доброї християнки Юлії Тимошенко, - зазначив він. - Служіння Господу і вірність Заповідям Божим завжди були, є і будуть головними чеснотами нашої сім'ї".

"Як чоловік Юлії і голова сім'ї клянуся перед Господом і запевняю вас, що Юлія Тимошенко не причетна до тих злочинів, які їй пред'являє нинішня влада, тим більше до можливого нібито фінансування вбивства Щербаня, - підкреслив він. - Це великий смертний гріх, оскільки тільки Господь Бог дає життя і позбавляє його".

Чоловік Тимошенко закликав єпископів просити Бога про звільнення екс-прем'єра з ув'язнення. За його словами, критичний стан здоров'я Юлії "свідчить про негайну необхідність організації її лікування за кордоном".

"Адже сьогодні йдеться про життя і смерть дружини, матері і вірної раби Божої Юлії. Не дайте антихристу занести меч над головою невинного", - написав Олександр Тимошенко.

Як повідомлялося раніше, днями Тимошенко, що проходить курс лікування в харківській лікарні "Укрзалізниці", відновила реабілітаційні процедури.

Українські новини

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

Транспорт Львова 

Відео 


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас