Фінанси

На головну Архів новин
17/11/03

“Львівська політехніка” – “Росава – РТІ” (Біла Церква) - 98:95; 87:99

“Львівська політехніка” – “Росава – РТІ” (Біла Церква) - 98:95 (23:20, 28:31, 26:25, 21:19). Львів, Палац спорту “Будівельник”, 500 глядачів. Судді: В. Драбіковський, С. Защук (обидва - Київ).

“ЛП”: Сувак (6 очок), Погорєлов (7), Ігумнов (23), Штереб (14), Мартинов (11), Дружбляк (12), Тібо, Мінчаков (25).

Тренер – Анатолій Заверикін.

“Росава – РТІ”: Євсеєвичев (9), Федоренко, Глазов (30), Тутубалін (12), Бугаєвський (6), Мартин, Телегін (16), Секацький (2), Михальченко (20).

Тренер – Андрій Шаптала.

Ще напередодні першого матчу багато фахівців висловлювали думку, що львів’янам, які в попередньому турі в гостях здолали БК “Київ”, буде нелегко налаштуватися на поєдинок з аутсайдером. Як свідчить практика, подібне трапляється досить часто, адже команди ще перебувають у стані ейфорії після перемоги над фаворитом, і клуби із низів турнірної таблиці для них є слабким подразником.

Гадаю, наставники “Львівської політехніки” застерігали своїх підопічних від подібних хибних настроїв, однак доля матчу все ж вирішилась на останніх секундах. А вже у дебюті львів’яни дещо недооцінили суперника. Як наслідок - незліченна кількість необов’язкових помилок та невиправданих втрат – 18 (проти шести у “Росави”). Натомість молоді амбітні підопічні Андрія Шаптали досить вміло ці помилки використовували. Вразила стовідсоткова влучність гостей у реалізації штрафних кидків – 19 із 19-ти! Як наслідок - усі чотири чверті гра була рівною.

Отож вирішальним у матчі став останній період, на який команди вийшли з очковою перевагою господарів – 77:76. Відразу в дебюті львівські баскетболісти знову тричі поспіль втрачають м’яч, що дозволяє білоцерківцям вийти вперед відразу на 5 очок. Зрештою, “політехніки” зусиллями Дружбляка, Ігумнова, Мінчакова (наш центровий у вирішальні хвилини діяв майже бездоганно) за хвилину до фінального гонга схиляють чашу терезів на свою користь – 96:95. Втім, кульмінацією матчу стали саме ці шістдесят секунд. Гості фолять, намагаючись заволодіти м’ячем після штрафного, проте Юрій Штереб влучає двічі. А потім Максим Тутубалін авантюрно намагається вразити щит львів’ян і заробляє фол у нападі, а господарі впевнено доводять цей важкий матч до переможного кінця.

Учора відбувся повторний поєдинок. Цього разу львів’янам вже не вдалося наздогнати суперника - 87:99.