На головну Архів новин  
04/10/12
У центрі Львова обвалився торговий центр

У Львові напередодні ввечері завалився недобудований будинок в центрі міста, жертв і постраждалих немає. Як повідомляє кореспондент РБК-Україна, будівля обвалилася близько 18:00 за адресою вул. Князя Мстислава Удатного, 5 - навпроти готелю "Львів". Будівництво проходить практично над зупинкою пасажирського транспорту, де постійно спостерігається скупчення людей.
Обвал стався під час заливки бетоном даху 2-го поверху майбутнього торгового центру. Будівельники припускають, що не витримали добірки будови.
Будівництво торговельного центру на вул. Удатного, 5 почалося недавно. Проти нього виступали місцеві єврейські громади, які не згодні з такою забудовою поряд з їх 200-річною синагогою. 16 серпня був проведений пікет проти даного будівництва, однак в Галицької райадміністрації відзначають, що будівництво є законним згідно дозволу Державної архітектурно-будівельної інспекції від 29 травня 2012 р.
Згідно з проектною документацією, торговий комплекс буде побудований на відстані 7-9 м від синагоги на вул. Вугільної, 3.
Львівська міськрада своєю постановою від 28 січня 2010 р. затвердив ТОВ "Лінкор Груп" проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки на вул. Князя Мстислава Удатного, 5 для розміщення та обслуговування торговельно-офісного комплексу з об'єктами громадського харчування.

РБК-Україна

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут