Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
DailyLviv.com
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Новини
Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

Пишуть про Львів

"Це наш другий Чорнобиль"

Про епідемію свинячого грипу в Україні пише сьогодні Der Standard - за даними на середу, від нього померли вже 70 чоловік. Кореспондент видання Верена Дітхельм побувала у Львові, щоб побачити на власні очі, чим живе в ці дні західноукраїнське місто.

Журналістка з подивом виявила, що деякі знаходять в епідемії позитивні сторони. Наприклад, кілька старшокласниць вельми задоволені, що серед дня в "Макдональдсі" повно вільних місць. Дівчата не те, щоб зовсім не бояться свинячого грипу, вони навіть запаслися масками, але надягають їх тільки в громадському транспорті.

Правда, зайвий раз з дому вони вважають за краще не виходити. Багато хто з їхніх друзів покинули місто й виїхали в село до родичів. З понеділка у Львові закриті школи, інститути, дитячі садки, кінотеатри і театри - імовірно на три тижні.

Але канікули оголошені не для всіх. Ігор Бочан, ректор Інституту економіки і туризму, розповідає, що під час карантину студенти та викладачі працюють з дому. Зв'язок здійснюється електронною поштою.

Минулої п'ятниці поширилася чутка, ніби по місту гуляє не тільки свинячий грип, але і легенева чума. Говорили навіть про застосування біологічної зброї. Міністерство охорони здоров'я спростувало ці чутки, але люди не заспокоїлися. "Це наш другий Чорнобиль", - говорить таксист Олександр, вважаючи, що уряд, як і при аварії 1986 року, намагається приховати справжні причини захворювань.

Паніка призвела до того, медичні установи не справляються з напливом пацієнтів. "Трохи підвищиться температура – і люди відразу викликають лікаря", - говорить дільничний лікар Гагіна Сагайдак. Аптеки зазначають ажіотажний попит на профілактичні засоби проти грипу, але масок, спрея для носа і бинтів явно недостатньо.

Der Standard

До списку статтей

Транспорт Львова 

Наші партнери та корисні посилання

Розплідник Квіти Саду. Даруємо красу | Сертифікований фотограф Google, інтер'єрна та екстер'єрна фотозйомка, репортажна фотозйомка, віртуальні 3D тури, панорами 360 | ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google


© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас