Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
28/08/13

"Українську націю" наповнюють український і "корінні народи"?

Кабінет Міністрів схвалив концепцію державної етнонаціональної політики України. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства культури з посиланням на міністра Леоніда Новохатька. Проект закону визначає основні принципи, цілі, завдання та напрями державної етнонаціональної політики України.

Міністр повідомив, що в законопроекті етнонаціональна політика розглядається як складова частина державної політики, спрямована на створення умов для гармонійного розвитку української нації, корінних народів та національних меншин в українському суспільстві. Зі слів міністра, схвалений урядом законопроект враховує міжнародні норми і стандарти в галузі захисту прав і свобод людини і громадянина та вказує стратегічні напрямки розвитку етнонаціональних відносин.

"Це ще один крок на шляху вдосконалення українського законодавства та адаптації його до міжнародних норм і стандартів, про які постійно вказуютьть такі міжнародні органи, як Венеціанська комісія ПАРЄ та ОБСЄ", - наголосив Новохатько.

У концепції конкретизуються зафіксовані Конституцією принципи і положення державної політики у сфері міжнаціональних відносин.

"Конституція України ввела в правове поле поняття "український народ", "українська нація", "національні меншини" і "корінні народи". Однак на сьогодні правовий статус цих термінів на законодавчому рівні не визначений. Саме тому в проекті концепції дається визначення цих термінів, а також термінів: "державна етнонаціональна політика України", "етнічна ідентичність", "етнічна спільність", "етнонаціональні відносини", "етнос", "закордонний українець", "ксенофобія", "національно-культурна автономія", "толерантність", - повідомив Новохатько.

У Мінкультури також наголошують, що концепція стане методологічною основою оновлення та розвитку вітчизняного законодавства у сфері міжнаціональних відносин, насамперед закону "Про національні меншини в Україні".

Проектом концепції передбачено механізми реалізації державної етнонаціональної політики та визначено її основні напрямки в різних сферах суспільного життя (політико-правової, культурно-гуманітарної, інформаційної та сфері зовнішньої політики).

Як повідомляли Ukranews, у травні президент Віктор Янукович доручив Мінкультури розробити зазначений документ. За останні 10 років не раз робилися спроби підготовки і винесення на розгляд Верховної Ради проект закону "Про Концепцію державної етнонаціональної політики України".

Українські новини

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics