Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
27/08/13

Безрезультатна зустріч Азарова і Медведєва

Зустріч Дмитра Медведєва і Миколи Азарова віч-на-віч у резиденції російського прем’єра «Горки-9» сьогодні тривала дві години. Самі керівники урядів коментувати підсумки переговорів не стали, вирушивши після бесіди на робочий обід. Натомість перший віце-прем’єр російського уряду Ігор Шувалов зробив кілька важливих заяв з цього приводу. За словами Шувалова, у разі підписання Україною угоди про асоціацію з ЄС Росія не бачить можливостей застосування до Києва митного тарифу в рамках Митного союзу.

Російський віце-прем’єр пояснив, що у Митному союзі створюється єдина митна територія з єдиним митним кордоном і єдиним зовнішнім тарифом. За словами Шувалова, Азаров і Медведєв зуміли домовитися не з усіх аспектів енергетичного співробітництва.

Чим загрожує асоціація з ЄС

На думку головного редактора журналу «Росія в глобальній політиці» Федора Лук’янова, головною причиною поїздки до Москви українського прем’єра став практично відкритий конфлікт економічних інтересів двох держав.

«Азаров приїжджав до Москви, щоб якось врегулювати відносини, які явно рухаються не просто до конфлікту, а до такої якісної зміни. Ситуацію з майбутнім підписанням Україною договору про поглиблену вільну торгівлю з Євросоюзом Росія сприймає як сигнал для перегляду торговельних відносин з Україною. Як визнав радник президента Сергій Глазьєв, те, що було нещодавно на митниці – фактично блокування українського імпорту – це така репетиція того, що може трапитися у разі вступу України до асоціації з ЄС»,– сказав російський оглядач у коментарі Радіо Свобода.

Росія ображена

Ще до початку зустрічі Медведєва і Азарова фахівці відзначали, що навряд чи вона закінчиться серйозними домовленостями. Вони вказували на те, що утримати Україну від зближення з Євросоюзом російському прем’єрові навряд чи вдасться. На думку відомого російського економіста Євгена Ясіна, цей процес вже фактично незворотний.

«Угода з Євросоюзом через деякий час набуде чинності, Україна твердо має намір її підписати. Росія впевнена, що їй це не вигідно, сама вона таку можливість втратила. Звідси ланцюжок наслідків, які, мабуть, вже стали неминучими», – вважає фахівець.

Перший віце-прем’єр Росії Ігор Шувалов після переговорів Миколи Азарова та Дмитра Медведєва підкреслив, що політичні плани Києва на сьогоднішній зустрічі не обговорювали. Продовжувати подальші переговори про перспективи одночасної участі України в зоні вільної торгівлі з Євросоюзом і Митному союзі, за словами Шувалова, безглуздо.

Радіо Свобода

Коментарі  
Max[13.08.28 09:43]
Це вже вкотре зустріч безрезультатна?!

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics