Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
20/08/13

США аналізують торгівельну війну Росії проти України

Торговельна суперечка, що виникла між Україною і Росією, має вирішуватися згідно з вимогами Світової організації торгівлі, заявив в інтерв’ю Радіо "Свобода" посол США в Україні Джеффрі Пайєтт.

"Сполучені Штати дуже ретельно спостерігають за розвитком ситуації. Ці питання мають вирішувати згідно з вимогами СОТ, які Росія має щодо України і навпаки", – сказав посол. На запитання, чого більше в "торговельній війні" між Києвом і Москвою - політики чи економіки, Пайєтт заявив, що "занадто рано казати". "Але знову таки, з перспективи США, важлива річ тут економіка. Росія пов’язана своїми зобов’язаннями перед СОТ, це економічне питання. Стимули для України у перспективі рухатися ближче до Європи – економічні. Це визначатиме відносини у перспективі", – сказав посол США.

Пайєтт також наголосив "на дуже високому пріоритеті США щодо підтримки європейського вибору України". "Ми віримо, що в перспективі економічні інтереси України, інтереси українського народу найкраще задовольнить Угода про асоціацію з ЄС, включно з угодою про поглиблену і всеосяжну вільну торгівлю. Дуже важливо розуміти, що ця угода між Україною і Європою жодним чином не відвертає Україну від дуже важливих економічних, історичних, культурних відносин з Росією", – наголосив посол.

Він додав, що вільна торгівля з Європою не зменшить свободи України підтримувати глибокі і важливі відносини з Росією і, безперечно, не поставить під удар економічні й ділові відносини Україною з Росією. "Але в перспективі ми думаємо, що правильна відповідь для України - це рухатися ближче до інституційних відносин з Європою. Це сприятиме економічному зростанню, створенню робочих місць, допоможе створити міцну основу для демократії, яку сподівається збудувати український народ", – підсумував посол США в Україні.

Кравчук переконаний, що РФ не примусить Україну вступити до Митного союзу

Росія не змусить Україну вступити до Митного союзу і не варто перебільшувати значення торговельної війни між нашими країнами. Про це під час прес-конференції заявив перший Президент незалежної України Леонід Кравчук, передає УНІАН.

"Росія змушує Україну вступити до Митного союзу, але чи змусить, я думаю, що ні, якщо ми займемо принаймні таку позицію, як зараз", - сказав Кравчук, додавши, що наразі позиція українського уряду та Президента України є системною і послідовною.

"Я б не перебільшував її значення (торговельної війни між Україною і Росією) думаю, що мати справу з нецивілізованою владою дуже важко, якби хоч Росія сказала, що вона від нас хоче, вона ж не каже, бо лише говорить вустами чиновників, які сидять на темі якісно чи неякісно і з нами торгуються", - сказав Кравчук.

Він зазначив, що існують певні проблеми, у разі якщо Україна не буде членом Митного союзу, але їх потрібно вирішити. "Я не хотів би, щоб ця війна перетворилась у політичні процеси, і щоб вони позначились негативно на нашій економічній роботі", - сказав Кравчук.

Він також наголосив, що не лише Росія чинить тиск на Україну, оскільки в середині нашої держави також існує певний тиск. "У нас є п’ята колона, яка формується з тих, хто в Україні живе, але не виконує українських заповітів, тому звичайно внутрішній тиск також є", - сказав Кравчук, додавши, що п’ятою колоною він називає політичні сили, які сформовані переважно в східних областях України.

Нагадаємо, Федеральна митна служба Росії з 14 серпня фактично заблокувала ввезення товарів з України. Всю українську продукцію включили до списку ризикованих товарів. В уряді РФ повідомили, що рішення ухвалювалось органами Митного союзу. Президент Віктор Янукович у зв'язку з цим висловив по телефону російському президентові своє занепокоєння.

Newsru.ua

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics