Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
20/08/13

На Львівщині 15-20 молодих сімей одержать пільгові житлові кредити

Пільговий молодіжний кредит може одержати будь-яка молода сім'я або громадяни, які ще не одружилися, у віці до 35 років, які перебувають у черзі на одержання житла (на квартирному обліку) у Львівській міській раді, - розповіла у відеопрограмі Львівського прес-клубу «6 хвилин про» директор Львівського регіонального управління державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Світлана Наумова.

Таких потенційних кандидатів на кредитування лише у Львові є 1085. Цей різновид кредиту - один з найкращих кредитів, тому що пільговий і довготерміновий - строком на 30 років. За цим кредитом для бездітної сім'ї - 3% річних, для сім'ї з дитиною - безвідсотковий. Коли є двоє дітей - 25 відсотків від суми кредиту держава дарує позичальнику, тобто четверту частину суми позики. Якщо є троє і більше дітей, то держава прощає позичальнику половину кредиту.

"За час дії цієї програми на Львівщині було прокредитовано 460 сімей. Ця програма насамперед залежить від фінансування, - повідомила Світлана Наумова. - Фінансується вона за рахунок державного і місцевого бюджетів. Якщо нам дадуть всі кошти, які обіцяли цьогоріч, то ми надамо 15-20 кредитів. Державний бюджет обіцяє надати 1 млн 405 тисяч грн. Цих коштів вистачає приблизног на 3-4 кредити. Ці кошти ми вже одержали. Місто Львів передбачило профівнансувати цю програму на суму 4 млн 350 тисяч грн. З них поки що надійшло тільеки 350 тисяч грн. До цього ще треба додати обласний бюджеті і місто Дрогобич - від них очікується тисяч 600 грн".

З кожним роком на цю програму фінансування, на жаль, зменшується. І місто Львів також щороку скорочує фінансування цієї програми пільгового і довгострокового кредитування житла. Це стосується не запланованих, а реально наданих з міського бюджету коштів, зауважує Світлана Наумова.

За її словами, житло за цими кредитами придбавають для позичальників на первинному ринку - у тих забудовників, які подали відповідні документи до Львівського регіонального управління державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» для участі уцій програмі. Нині у Львівській області таких забудовників є 10.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics