Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
15/08/13

Львівська обласна рада забула про сміттєзвалище у Великих Грибовичах

Донині не виконані заходи, визначені рішеннями від 04.07. 2006 р. та від 19.02.2008 р. Львівської обласної ради “Про експлуатацію сміттєзвалища в с. Грибовичі”: не розроблені і не погоджені проекти з рекультивації частини території сміттєзвалища та поетапної повної рекультивації сміттєзвалища з вирішенням проблеми щодо сховищ гудронів, не закуплена додаткова спецтехніка, необхідна для ефективної експлуатації і рекультивації звалища.

За результатами перевірок дотримання санітарного законодавства на полігоні ТПВ "Збиранка" в 2009-2012 роках були виявлені численні порушення вимог санітарного законодавства при його експлуатації. Зокрема: проведення збирання вторинної сировини, незабезпечення проведення заходів із затримування легких фракцій відходів і попередження забруднення прилеглих до звалища територій, відсутність контролю за технічним станом дамби збірника інфільтрату, незабезпечення дезинфекції коліс спецкомунтранспорту при виїзді зі звалища.

За ці порушення до адміністративної відповідальності держсанепідслужбою притягалися посадові особи ЛКП "Збиранка": чотири рази – директор підприємства Б. Горбаль, тричі – заступник директора Б. Плашенко.

Санепідслужба скеровувала приписи, інформації в міську раду, органи прокуратури, обласні органи влади, а також винесла в лютому 2011 року адміністративно-запобіжну постанову щодо постійної заборони збирання на звалищі вторинної сировини.

Про ці факти бездіяльності йдеться у цьогорічній серпневій відповіді на інформаційний запит Львівського прес-клубу начальника головного управління Держсанепідслужби у Львівській області Р.Павліва.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics