Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
13/08/13

У Чернівцях підприємці захопили міськраду і перекриватимуть автотраси

Сьогодні приблизно 100 підприємців Калинівського ринку - найбільшого комунального підприємства Чернівців - зірвали засідання виконкому міськради і захопили кабінет в.о. міського голови Віталія Михайлішина. За кілька хвилин до зриву роботи засідання виконком Чернівецької міськради ухвалив рішення про реорганізацію ринку.

Причиною акції протесту стали непрозорі, на думку підприємців, дії міської ради та адміністрації ринку з реорганізації 5-го сектора підприємства: реорганізація передбачає демонтаж старих торгових павільйонів і зведення нових. Однак люди бояться, що їх позбавлять робочих місць, а нові павільйони вже продали наближеним до влади міста підприємцям.

Підприємці також заявили про байдужість керівництва міста до їх проблем, оскільки впродовж півторагодинного пікетування до них ніхто не вийшов. Після того, як підприємці в 11:20 увірвалися до зали засідань виконкому, з ними також ніхто не зустрівся - члени виконкому відразу розійшлися.

Приблизно о 12:00 підприємці увірвалися в кабінет в.о. голови Чернівецької міської ради Віталія Михайлішина, однак той заявив, що не буде спілкуватися в «ультимативному режимі».

Підприємці вимагають скасувати рішення виконкому щодо реорганізації ринку і хочуть підписати договори з адміністрацією ринку, які гарантували б збереження робочих місць. Якщо ж вимоги підприємців не будуть виконані, ті будуть вимагати дострокових виборів міської ради та міського голови. Заради цього люди заявили про готовність перекрити міжнародні траси в Чернівецькій області.

В даний час люди все ще перебувають в будівлі міської ради. Вони очікують на зустріч з керівництвом міста та гендиректором Калинівського ринку.

Як відомо, 5 серпня в 5-му секторі Калинівського ринку адміністрація демонтувала і вивезла за межі підприємства 9 контейнерів і всі торгові прилавки. Підприємці кажуть, що це було зроблено без їх відома. 12 серпня підприємці не дозволили вивезти іншу частину торгових контейнерів з ринку.

УНІАН

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics