Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
08/08/13

"Артек" і "Молода гвардія" для дітей "обдарованих" батьків?

Сьогодні, 8 серпня, в сесійні залі обласної ради засідатиме колегія облдержадміністрації під керівництвом голови ЛОДА Віктора Шемчука. Учасники колегії, зокрема, заслухають стан проведення оздоровлення дітей області у 2013 році. Вочевидь, очікується серйозна розмова. Адже нещодавно органи прокуратури Львівської області виявили випадки, коли органи місцевого самоврядування неправомірно надавали дітям із забезпечених сімей путівки за рахунок бюджетних коштів у дитячий центр «Артек».

Крім цього, виявлено факти підроблення працівниками закладів охорони здоров’я документів про перебування неповнолітніх на диспансерному обліку.
У подальшому на підставі цих довідок незаконно надавали пільгові путівки на оздоровлення у центр «Молода гвардія».

За цими фактами розпочато кримінальні провадження прокурором Червонограда та прокуратурою Жидачівського району, інформувала прес-служба прокуратури Львівської області.

Нагадамо, ЛОДА у відповіді на запит Львівського прес-клубу нещодавно подала інформацію про розподіл путівок в "Артек" та "Молоду гвардію" за перше півріччя 2013 року.

У першому півріччі в "Артеку" відпочили 122 талановитих і обдарованих дітей, а в "Молодій нвардії" - 23. Важко конкретно сказати, за якими критеріями управління сім’ї та молоді ЛОДА визначає таланти і обдарованість дітей. Так само важко знайти об’єктивні критерії відбору у табори відпочинку дітей, які перебувають на диспансерному обліку. Таких за першу половину року було скеровано на оздоровлення до Криму і в Одесу відповідно 61 та 76. Проте, зважаючи на теперішній стан здоров’я школярів, на диспансерному обліку перебувають в області тисячі дітей.

Безумовно інше. На відпочинок в "Артек" і "Молоду гвардію" зі Львівської області цьогоріч не відрядили жодну дитину, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків.


Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics