Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
02/08/13

Уряд відклав на три місяці нові правила оцінки майна

Кабінет Міністрів України на засіданні в четвер відклав на три місяці набуття чинності новими правилами оцінки майна, заявила міністр юстиції Олена Лукаш.

"Отже, ми сподіватимемося, що прем'єр-міністр невідкладно підпише відповідну постанову, й уже в найближчі години і громадяни України, і нотаріуси, і оцінювачі зможуть повною мірою реалізовувати свої конституційні права на розпорядження власністю", - додала міністр.

О.Лукаш також повідомила, що уряд урахував пояснення Фонду держмайна, що за три місяці відтермінування кількість і рівень оцінювачів в Україні значно збільшаться.

Як повідомлялося з посиланням на Фонд держмайна, новий порядок оцінки нерухомості для цілей оподаткування, який набуває чинності з 1 серпня, зумовить здешевлення цих послуг у 1,5 разу, а також значно скоротить терміни підготовки звіту про оцінку. Послуга надаватиметься в термін від одного до трьох днів, що в кілька разів швидше, ніж сьогодні.

Відомство додає, що кількість суб'єктів оціночної діяльності, яких буде внесено до Державного реєстру оцінювачів і суб'єктів оціночної діяльності, до вересня збільшиться у 2,2-2,5 разу і становитиме близько 350-400 суб'єктів.

Наразі, за даними ФДМ, до держреєстру внесено 161 оцінювача. Іспити на керівника суб'єкта оціночної діяльності склали 285 керівників, а базовий курс навчання пройшли й успішно склали кваліфікаційний іспит 469 особи.

При цьому фонд відзначає зростання кількості охочих пройти базовий курс навчання з оцінки до понад 500 осіб.

ФДМ також повідомляє, що станом на 31 липня цього року він уклав договори з вісьмома навчальними закладами про співробітництво з професійної підготовки оцінювачів, зокрема й за спеціалізацією "Оцінка для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов'язкових платежів, які стягуються відповідно до законодавства".

Крім того, фонд зареєстрував 95 суб'єктів оціночної діяльності, які мають право здійснювати оцінку для цілей оподаткування та нарахування і сплати інших обов'язкових платежів, які стягуються відповідно до законодавства, та забезпечив внесення цієї інформації до Держреєстру.

ФДМ також наголошує, що єдина база звітів про оцінку повністю технічно готова, й усі нотаріуси мають право доступу до неї.

Кабінет Міністрів постановою №231 від 4 березня 2013 року затвердив порядок сертифікації суб'єктів оціночної діяльності та здійснення оцінки з метою оподаткування та нарахування інших обов'язкових платежів.

Згідно з документом, зокрема, з моменту набуття чинності зазначеного документа визнано такими, що втратили чинність, довідки Держреєстру суб'єктів оціночної діяльності на право провадження оціночної діяльності з метою оподаткування щодо об'єктів нерухомості, видані Фондом держмайна (ФДМ) України суб'єктам такої діяльності відповідно до тимчасового порядку. Отже, з 1 серпня при нарахуванні платежів дійсні лише звіти про оцінку майна, надані оцінювачами, які отримали сертифікат на оцінку з метою оподаткування.

У зв'язку з цим уряд також зобов'язав ФДМ розробити правила організації системи зовнішнього забезпечення якості, визначити спеціалізації та порядок ведення Держреєстру оцінювачів і суб'єктів оціночної діяльності та звітів і привести всі нормативні акти щодо ринку оціночних послуг в Україні у відповідність до законодавства.

Інтерфакс-Україна

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics