Розсилання новин Архів новин

Використовуючи цю безкоштовну послугу, Ви щодня отримуватимете останні львівські новини у свою скриньку. Нерозголошення Вашої адреси гарантоване.
Не радимо додавати адрес непоінформованих людей, оскільки після додавання нової адреси на неї буде вислано код активації, котрий потрібно ввести тут, чим підтвердити, що адреса справді Ваша (або що Ви маєте доступ до скриньки). Якщо випадково чи зумисне видалити лист із кодом і спробувати додати адресу ще раз, повідомлення з кодом більше на цю адресу НЕ ВИШЛЕТЬСЯ.
Таким чином без узгодження з адміністратором порталу "Щоденний Львів" конкретна адреса не буде більше розблокована і розсилання на неї замовити буде неможливо.

Порядок розблокування адреси:
1) Вислати лист із проханням про розблокування за допомогою цієї форми.
2) Адміністратор перевірить чинність вихідної адреси.
3) У разі підтвердження належності адреси Вам, вона буде розблокована і додана.
Адміністратор не буде розблоковувати ту саму адресу більше одного разу з міркувань безпеки.


Ім'я та назву організації вказувати не обов'язково, а при видаленні адреси - не потрібно.

Ваше Ім'я: (Для поля "До")
Назва організації:
Ваша електронна пошта:

YurB[13.08.02 22:14]
З Вікіпедії НЕ вилучали статей про УПА — журналісти Радіо Свобода припустились неточности: насправді тест статей об'єднали в статтю «Боротьба УПА проти німецьких окупантів». Коли вже до журналістів дійде, що не тільки Вікіпедію треба перевіряти...
Юрій Пероганич[13.08.02 19:32]
Якби ті історики вилізли з своїх башт зі слонової кості, то б зрозуміли. що Вікіпедія вже стала найдоступнішим і найпопулярнішим універсальним джерелом інформації. Тоді б може що й самі туди написали і було би в українській Вікіпедії і статей більше, і статті були б глибшими. Звичайно такі статті слід шановним історикам писати з посиланнями на першоджерела — надійні і авторитетні. Наявність таких посилань буде гарантією, що написане не буде видаленим.
Юрій Пероганич[13.08.02 18:57]
Якби ті історики вилізли з своїх башт зі слонової кості і зрозуміли. що Вікіпедія вже стала найдоступнішим і найпопулярнішим універсальним джерелом інформації. Тоді б може було в українській Вікіпедії і статей більше, і статті були б глибшими. Звичайно такі статті слід шановним історикам писати з посиланнями на першоджерела — надійні і авторитетні. Наявність таких посилань буде гарантією, що написане не буде видаленим.