Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
29/07/13

Найбільше хочуть зимової олімпіади у Львові чоловіки у віці 18-30 років

Від бідності, мабуть, галичани здавна люблять себе кілька разів у житті потішити без обмежень: наприклад, зробити весілля-застілля таке пишне та щедре, щоб все село згадувало, навіть якщо на це пішла остання корівчина, а молодому подружжю доведеться їхати на заробітки, щоб віддавати борги. І не тільки доньці таке весілля, але й синові зробимо - чим гірша друга дитина?

Аналогію викликає ставлення галичан до підготовки-проведення у Львові великих спортивних змагань: футбольного Євро-2012, баскетбольного Євробаскету-2015, зимової Олімпіади-2022.

Ну і що з того, що історичні будівлі у Львові - занедбані, дороги - гірші, ніж у часи Другої світової, сміттєзвалище у Грибовичах - одне із найстрашніших у Європі, а смердить у місті час від часу - як у помийній ямі? Зате на власні очі бачили на стадіоні у Львові легендарних Роналду і Моуріньйо, пили пиво з німецькими уболівальниками і цілувалися (дівчата, напевне) з португальськими. Де ще стільки щастя знайдеш за кілька мільярдів народних гривень (у тому числі і своїх рідних), закопаних надмайстерно в спортивні об’єкти спритними їхніми освоювачами - без тендерів і конкурсів?

Ось так описує "Новий ПіК" фінансові подвиги головного організатора підготовки об’єктів до проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року Боріса Колєснікова.

"...Останнім часом за що б не брався Борис Вікторович, скрізь його переслідують невдачі. На організацію Євро-2012, яку повністю віддали йому, витрачено близько $5 млрд, а в казну повернувся $1 млрд. Утримання побудованих стадіонів стало додатковим навантаженням на бюджет, а новенькі під Євро-2012 аеродроми – непотрібні авіакомпаніям через надвисоку орендну плату. Узявся Колесніков будувати дороги до Євро-2012, а вже за півроку вони почали руйнуватися. В лютому поточного року Азаров був змушений дати команду на виділення коштів на їхній ремонт".

Проте скептики вважають , що галичан нічого не вчать минулі помилки, і з Євробаскетом-2015 повториться майже така сама історія. Та й із зимовою Олімпіадою-2022 - те ж. Хоча, може, й близько далекоглядний МОК не розглядатиме кандидатуру України (Львова, в тому числі), однак за кілька років піарно-рекламної кампанії великі майстри бюджетних справ зуміють ще раз розбагатіти на недалеких горе-уболівальниках: "Вам - розваги, але за ваші гроші".

Ще одним підтвердженням такого сумного розвитку подій є соціологічне дослідження, яке молода львівська агенція "Фама" провела з власної ініціативи і без будь-якого наміру догодити Києву, як запевнила "ЩЛ" її керівник.

"Як ви ставитеся до ідеї проведення у Львові Олімпіади-2022 року?" - запитувала у липні львів’ян "Фама", і 19,9% чоловіків та 21,8% жінок хором сказали: "цілком позитивно".

А 8,9% чоловіків і 11% жінок: "Радше позитивно". Ще 8,3% чоловіків і 10,2% жінок - ставляться до такої ідеї "нейтрально".

По 4,6% чоловіків і жінок: "радше негативно". Решта 4,4% і 6,3% - "цілком негативно".

Підіб’ємо підсумки. 28,8% чоловіків і 32,8% жінок готові підтримати ідею зимової Олімпіади у Львові. І лише 9% чоловіків і 10,9% жінок - проти зимових ігор у Львові. Навіть якщо ті, хто ставляться до цього задуму нейтрально, змінили б свою думку на негативну, то все одно супротивників олімпіади назбирається тільки 17,3% і 21,1% або - загалом - 48,4%. Тоді як "за" вже є аж 61,6%.

До слова, найбільше підтримують проведення зимової олімпіади у Львові чоловіки у віці 18-30 років. Комусь у таких випадках, мабуть, спаде на думку банальне: якби молодість знала, якби старість могла.

Вочевидь, відповідь часто залежить від запитання. От якби воно було поставлене простіше: "Скільки коштів зі своєї кишені ви готові віддати на проведення зимової олімпіади у Львові?", то й результат був би цілком іншим. Нема олімпіад-подарунків, є олімпіади-витрати. І ще для жодної країни з нерозвинутою економікою такі спортивні заходи не окупилися. Навіть Греція і Португалія постраждали.Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics