Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
24/07/13

Електронна база звернень громадян до нардепів може з’явитись вже восени

Законопроект про створення електронної бази звернень громадян автор цієї ініціативи, заступник голови комітету з питань фінансів і банківської діяльності Верховної Ради Степан Кубів подасть у вересні. Депутат хоче заручитися підтримкою колег.

"Станом на сьогодні звернення на паперових носіях носять шаблонний, неефективний характер. Вже було проведено дві зустрічі з програмістами і практиками, які визначають сильні і слабкі сторони математичної моделі. Ця модель має визначати систему проходження віртуальних закритих звернень кожного громадянина протягом дня і відповіді на них протягом найближчого часу ", - сказав нардеп «Щоденному Львову».

Електронна система звернень громадян вже випробувана банками (схожа система платежів за картками), мобільними операторами і супермаркетами.

"Людина подає звернення на спеціальний сайт. Воно моментально фіксується в базі, і скаржник отримує пароль та код доступу. Система автоматично розписує звернення на нардепа чи комітет. Якщо відповідь за зверненням запізнюється, то це буде чітко видно", - каже Кубів.

Найбільш функціональна і найдорожча база даних - для всіх депутатів (наприклад, система для обслуговування клієнтів SRM, якою користуються світові компанії - авт.) на місяць може коштувати в 60-80 тисяч доларів, розповів один з IT-фахівців. Витрати на неї повертаються максимум за рік.

Тетяна Стадник,
для "Щоденного Львова".

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics