Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
24/07/13

Банки «проїдають» 73% депозитів

Низькі рейтинги, які дають нашій країні міжнародні рейтингові агентства, на думку фінансового аналітика Олександра Іванова, суттєво зменшують привабливість України для інвесторів. На ринку західного капіталу для України подорожчають кошти, які залучатимуть і держава, і банки.

«Банківська система не існує сама по собі, а залежить від стану економіки держави. Банківська система має ті ж ризики і проблеми. Вже протягом як мінімум останніх трьох років вона не виконує своєї основної функції: не фінансує реальний сектор економіки. Разові проекти, які запроваджуються, не можуть визначати економічного поступу ні для окремих галузей, ні для держави в цілому», - каже аналітик.

За словами Олександра Іванова, нинішній економічний стан в державі наглядно відображається на стані банківської системи. Так, наприклад, за перший квартал 2013 року, з тих коштів, які були направлені в реальний сектор економіки з додатково залучених в суспільстві фінансовими структурами банківської системи, на виробничі цілі витрачено 27%, решта – ідуть просто на споживання, як через викуп банками цінних паперів,емітованих державою, так і через кредитування фізичних осіб.

Ще один негативний фактор – наші банки кредитують фізичних осіб під купівлю імпортних товарів. Розвиток роздрібного кредитування може стати позитивним тільки тоді, коли товар є внутрішнім, місцевим. Хоча імпортне кредитування сприяє задоволенню потреб певних категорій громадян, які користуються цими товарами, однак це ніяким чином не впливає позитивно на подальший розвиток економіки.

Як повідомляла раніше «Щоденному Львову» начальник відділу рейтингів фінансової сфери рейтингового агентства «IBI-Rating» Анна Апостолова, ключовим фактором, здатним поліпшити як кредитні рейтинги, так і прогнози щодо них, є позитивні зрушення у розвитку економіки країни і в розвитку банківської системи України, а також поліпшення показників діяльності банків в цілому.

Тетяна Стадник,
для «Щоденного Львова».

Щоденний Львів

Коментарі  
Жанна К.[13.07.24 23:50]
Небезпечність ситуації в українській банковій сфері ще минулого року зрозуміли закордонні банки, які один за одним почали виводити своїх дочок з України. Ситуація у банківському секторі не лише не поліпшилась з того часу, а й погіршилася завдяки бездіяльності влади.

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics