Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
24/07/13

Долар може бути дешевший на 30%, але уряд цього не хоче

Уряд повинен озвучити чіткі прогнози щодо співвідношення гривні до долара, аби валютні спекулянти не залякували населення обвалом гривні. Про це розповіли сьогодні на прес-конференції у Львівському прес-клубі народний депутат Степан Кубів та фінансовий аналітик Олександр Іванов.

За словами Степана Кубіва, регулювання вартості гривні до долара і євро тільки за рахунок золотовалютних резервів є хибним шляхом. Протягом останніх трьох років величина золотовалютних запасів зменшилась більше, ніж на 6 млрд. доларів. Чіткі прогнози макропоказників у державному бюджеті на 2014 рік повинні бути вже озвученими урядом. Валютний коридор, який уряд пропонуватиме в бюджеті наступного року – як середній курс – повинен відповідати реаліям.

Крім цього, нардеп наголошує, що штучне утримання курсу – це шлях в нікуди. Така ситуація можлива тільки якщо курс буде послаблений не більше, ніж на 3-7%.
Фінансовий аналітик Олександр Іванов повідомив, що якщо «відпустити» курс зараз, то він міг би навіть опуститись на 30-40 відсотків. На думку Олександра Іванова, на сьогодні є всі можливості регулювати курс в межах 50%.

Аналітик також коментував, що на сьогодні приріст депозитів забезпечується більшою мірою за рахунок гривневої маси. А за останні три місяці населення більше продає валюту, ніж купує. Він також додав, що найбільшою є довіра до тих банків, які мають іноземний капітал, саме в таких банках надійніше зберігати валютні заощадження.

Нагадаємо, що міжнародне рейтингове агентство Standard&Poor’s не вірить у гривню і прогнозує їй девальвацію. Агентство вважає, що прагнення уряду будь-якими способами втримати гривню лише прискорить її знецінення.

Зазначимо, що аналітики S&P прогнозують до кінця 2013 року зменшення золотовалютних резервів Національного банку України до $20 млрд і девальвацію гривні – до 9,0 UAH/USD.

Згідно з прогнозами Міжнародного валютного фонду курс національної валюти у 2013 році буде в межах від 8,3 до 8,5 грн./ $.

Тетяна Стадник,
для «Щоденного Львова».

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics