Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
18/07/13

Депутати подолали вето Садового і скасували двоставковий тариф

На сьогоднішній сесії ЛМР депутати подолали вето міського голови щодо скасування двоставкового тарифу. За це рішення проголосувало 67 депутатів. Нагадаємо, що 27 червня ц.р. депутати ЛМР проголосували за скасування двоставкового тарифу у місті. За відповідну ухвалу тоді проголосувало 65 міських обранців.

«Людям незрозуміло, чому влітку потрібно платити за послугу, яка можливо буде надана зимою. Ми скасували необґрунтований здирницький двоставковий тариф. Усі погрози, які закидають виконавчі органи про те, що без двоставкового тарифу в місті станеться армагедон, є безпідставними. Навпаки, одноставковий тариф передбачає отримання субсидій громадянами, що полегшить їм оплату за комунальні послуги, а також поліпшить стосунки між виконавцем і споживачем послуг» , - саме так у червні прокоментував ситуацію депутат-свободівець Любомир Мельничук.

Натомість заступник міського голови Олег Синютка сказав, що ця ухвала не була підготовлена відповідним чином, оскільки навіть не пройшла візування виконавчими органами влади.

Минулого тижня, а саме 11 липня, міський голова Андрій Садовий обговорив це питання з трудовими колективами, керівництвом теплових підприємств міста, профспілками. На зустрічі зібралось понад 120 працівників ЛМКП «Львівтеплоенерго» та майже 30 працівників ЛКП «Залізничнетеплоенерго». Вони домовилися обговорити це питання цього вівторка. Під час двогодинної зустрічі трудових колективів з депутатами Львівської міської ради тепловики так і не почули економічних розрахунків щодо доцільності запровадження у Львові одноставкового тарифу.

За словами тепловиків, завдяки тому, що мешканці влітку оплачують постійну частину двоставкового тарифу, у тепловиків є змога акумулювати і вкладати кошти в заміну теплових мереж, адже саме тут «Львівтеплоенерго» зазнає найбільших втрат.
Двоставкові тарифи широко застосовуються в європейських країнах.

Довідка.

Двоставковий тариф складається з двох частин (ставок):
1. Річної абонентської плати (вартості обслуговування одиниці теплового навантаження об'єкта теплоспоживання);
2. Вартості одиниці реалізованої теплової енергії, послуг з централізованого опалення і постачання гарячої води.
Запровадження постійної частини тарифу забезпечує рівномірне фінансування капітального ремонту та оновлення обладнання котелень і теплових мереж. Права споживачів при цьому не порушуються, вони відшкодовують економічно обґрунтовані витрати підприємств теплопостачання на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, але більш рівномірно — впродовж року.
2 березня 2010 року була прийнята Постанова Кабінету Міністрів України № 231 «Про внесення змін до Порядку формування тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води». Цим документом передбачається перехід на двоставковий тариф послуг з гарячого водопостачання.
Відповідно до Постанови кількість теплової енергії, спожитої для надання послуг з теплозабезпечення, визначається за показниками лічильників. У разі їх відсутності розрахунки встановлюватимуть за договірними технічними показниками системи опалення або для житлових будинків з розрахунку на 1 м?. Абонентську плату за гарячу воду визначатимуть також за лічильниками, а за їх відсутності – згідно із встановленими нормами. Розрахунок двоставкового тарифу на послуги з централізованого постачання опалення та гарячої води проводитимуть окремо для кожної категорії споживачів.

Марта Кобринович,
спеціально для «Щоденного Львова».

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics