Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
18/07/13

На гроші Євросоюзу утеплили гімназію "Сихівська"

У четвер, 18 липня, у Львові відбулася підсумкова конференція з реалізації європейського проекту «MODEL-CIUDAD». Метою проекту є надання на службу міським громадам найефективніших напрацювань з енергоменеджменту від асоціації «Energie-Cites» за рахунок коштів Євросоюзу. Зокрема, з термомодернізації найбільш проблематичних будівель бюджетних установ Львова.

У Львові було реалізовано проект «Термомодернізація навчально-виховного комплексу «Школа-гімназія «Сихівська» за грантові кошти проекту – 910 тис. грн. У 2012 році у гімназії «Сихівській» було замінено 331 старе вікно (загальною площею – 1 292,038 м2) на нові двокамерні енергозберігаючі склопакети, встановлено індивідуальний тепловий пункт і систему автоматичного погодного регулювання теплоносія відносно зовнішньої температури. Про це у прес-релізі повідомила прес-служба Львівської міської ради.

За словами директора департаменту економічної політики ЛМР Ірини Кулинич, загалом проект був доволі складний, оскільки вперше став таким масштабним. Над проектом скоординовано працювали Львів, Луцьк, Кам’янець-Подільський, Асоціація енергоефективності міст України, Асоціація європейських міст «Energie-Cites», партнери з Грузії, Вірменії, Молдови.

Тетяна Шульга, менеджер проектів Представництва Європейського Союзу в Україні, привітала Львів із завершальним етапом ініціативи «MODEL-CIUDAD», запевнивши, що налагоджені зв’язки з країнами Східного партнерства (Вірменія, Грузія) виходять поза рамки проекту і розвиватимуться надалі.

«Ми задоволені цим проектом з ряду причин, - висловив колективну думку представник програми CIUDAD Ян Едвін Ваaндерс. – По-перше, тому що ми змогли надати підтримку 6-ти містам України в розбудові системи енергоменеджменту і вдосконаленні їх енергетичної політики. Також завдяки нашій допомозі впроваджувалися або посади енергоменеджерів, або цілі структурні підрозділи у кожному з міст».

За словами Яна Ваандерса, питання енергоефективності є актуальним за сьогоднішньої проблеми зміни клімату і потребує розгляду не тільки на регіональному рівні, але й на державному. Адже кожна країна повинна розуміти, що заощаджені кошти на енергоспоживанні можна скерувати на капіталовкладення або ж на освітні та промоційні програми для усвідомлення людьми важливості енергозбереження.

«Асоціація «Energie-Cities» об’єднує понад 1000 членів задля розвитку енергозбереження та обміну позитивним досвідом між містами. Проект «MODEL-CIUDAD» у Львові є добрим прикладом пілотної моделі, який може бути використаний в інших містах», – підсумувала координатор проекту «MODEL-CIUDAD» та експерт асоціації «Energie-Cities» Крістоф Фрерінг.

Нагадаємо, що ще у 2010 році між департаментом економічної політики Львівської міської ради та програмою Європейського союзу CIUDAD було підписано грантову угоду для реалізації проекту на тематику енергоефективності «MODEL-CIUDAD». Тоді Львів було обрано лідером цього проекту. Делегації з міст-учасників проекту з Молдови, Грузії, Вірменії, України брали участь у навчальних поїздках до Чехії, Швеції з метою подальшого адаптування «добрих практик» у містах-учасниках проекту.

Кінцеве закриття проекту відбудеться наприкінці серпня 2013 року.

Тетяна Стадник,
спеціально для «Щоденного Львова».
Фото автора.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics