Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
18/07/13

Держказначейство звинуватило Львівську міськраду у боргах на 205 млн грн

Сьогодні, 18 липня, на сесії Львівської міської ради мали слухати «Інформацію про роботу у м. Львові головного управління державної казначейської служби України у Львівській області». Але керівник цього управління не прийшов на засідання. Про це «Щоденний Львів» повідомила прес-служба ЛМР.
Міський голова Львова потрактував це як неповагу до органу місцевого самоврядування. «Це є неповага до міського голови. Це є неповага до виконавчого комітету. Це є неповага до депутатів міської ради і до Львівської міської ради в цілому. Тому я попросив би юридичне управління відповідним чином підготувати звернення з цього приводу, і ми наприкінці засідання його проголосуємо», - обурився Андрій Садовий.

Крім того, він нагадав, що нині «більше 50 мільйонів гривень не проплачуються казначейством, а це є кошти громади міста, за які мають оплачуватись зарплати працівникам комунальних підприємств, ремонтуватись дороги, реалізовуватись спільні проекти… Наприклад, по лінії GIZ, коли німецька сторона виконує свої зобов’язання, а ми не можемо виконати свої – невеликі, мізерні, але не можемо, бо не проплачують коштів. Коли купу різних проектів зараз є, які загальмовані в роботі через цю причину, то, я вважаю, ситуація є критичною», - наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.
Зі свого боку прес-служба Державної казначейської служби України спростувала повідомлення в окремих ЗМІ про незадовільне проведення платежів розпорядників та одержувачів коштів міського бюджету Львова і наголосила, що «зазначена інформація не відповідає дійсності».

«Упродовж поточного року органи Державної казначейської служби України у Львівській області забезпечили оплату платежів розпорядників та одержувачів коштів міського бюджету м. Львова на загальну суму 1 млрд 318,9 млн грн, в тому числі за незахищеними напрямками - 240,6 млн грн, з яких лише у липні цього року – 44,8 млн гривень», - йдеться на сайті фінансової служби.

«У 2013 році для своєчасної виплати заробітної плати працівникам бюджетних установ та проведення інших захищених видатків в поточному році головне управління Державної казначейської служби України у Львівській області за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку надало бюджету м. Львова безвідсоткових позик на покриття тимчасових касових розривів на загальну суму 529,1 млн грн, з яких на сьогоднішній день 54,2 млн грн ще не погашено.

Крім того, міський бюджет отримав з єдиного казначейського рахунку середньострокові позики на загальну суму 44,1 млн. грн., а заборгованість за цим видом позик, з врахуванням запозичень минулих років, складає 150,8 млн гривень.

Станом на 16.07.2013 загальна сума заборгованості бюджету міста Львова за позичками з єдиного казначейського рахунку складає 205 млн грн», - повідомляє прес-служба Державної казначейської служби України.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics