Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
18/07/13

40 пляжів Криму небезпечні для відпочивальників

Міністерство курортів і туризму Криму виступило з ініціативою розірвання договорів використання пляжів з 39 користувачами, не які виконують заходи з підготовки їх до курортного сезону. Про це розповів голова відомства Олександр Лієв, повідомляє прес-служба міністерства.

З його слів, цього року низка об'єктів не оформила паспорти пляжів і безвідповідально поставилась до підготовки до курортного сезону. Зокрема, не оформлено паспорти пляжів, не проведено обстеження дна, не організовано оновлення інфраструктури після зими.

"На сьогодні якість виконання договорів використання цих пляжних територій дуже сумнівна. У цьому зв'язку Міністерством курортів і туризму АРК ініційовано розірвання договорів з такими користувачами. На території автономії таких прецедентів налічується 39 (див. список)", - підкреслив Лієв.

Заступник голови Ради міністрів Криму Георгій Псарьов заявив, що кримський уряд підтримує ініціативу розірвання договорів.

За даними Міністерства курортів і туризму Криму, цього року на півострові функціонує понад 350 безкоштовних пляжів. У 2009 році всього 64 пляжі мали безперешкодний доступ, у 2011 році для вільного відвідування відкрили 207 пляжів, у 2012 році - 333. Наразі в реєстрі Криму значиться 573 пляжі, в тому числі - 201 громадський.

Нагадаємо, з 1 по 8 липня було заборонено купання на пляжах Одеси у зв'язку із рясними дощами.

Про це повідомляють Українські новини .

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics