Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
16/07/13

На Львівщині у 10 разів більше одружуються, ніж розлучаються

На Львівщині у 10 разів більше одружуються, ніж розлучаються. Про це Львівський прес-клуб у відповіді на запит повідомила заступник начальника служби-начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби головного управління юстиції у Львівській області І. Олива.

«У першому півріччі 2013 року складено 6 574 актових записів про шлюб, 679 актових записів про розірвання шлюбу», - йдеться у відповіді.

«Упродовж 2012 року органи державної реєстрації актів цивільного стану Львівської області склали 16 085 актових записів про шлюб, 1 672 актових записів про розірвання шлюбу», - написано у відповіді.

У відділі державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби головного управління юстиції у Львівській області також поінформували, що розірвання шлюбу органами державної реєстрації актів цивільного стану відбувається лише у випадках, передбачених статтями 106, 107 Сімейного кодексу України: за заявою подружжя, яке не має дітей, або за заявою одного із подружжя, якщо другий із подружжя визнаний безвісно відсутнім або недієздатним, та у випадку, якщо розірвання шлюбу здійснене судом до 27.07.2010 року – до набрання чинності Законом України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану».

У всіх інших випадках шлюб розриває своїм рішенням суд, і це не підлягає державній реєстрації в органах державної реєстрації актів цивільного стану.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics