Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
DailyLviv.com
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
15/07/13

Садовий на велосипеді – голуба мрія роверистів Львова

Більшість львівських роверистів незадоволені станом велодоріжок, їх розв’язками і маркуванням. Так у відеопрограмі Львівського прес-клубу «6 хвилин про» прокоментувала результати роботи Львівської міської ради з прокладання велодоріжок у Львові член Асоціації велосипедистів Львова Анастасія Судковська.

«Загальний ілюстрований план прокладання велодоріжок у Львові є, але він викликає дуже багато запитань. Як будуть зв’язані між собою радіально велодоріжки за межами центру? Є велодоріжки, які з’являються звідкись і йдуть у нікуди. Доріжки не маркують, і люди думають, що це новий хідничок або паркомісце. Велодоріжки мали прокладати через рекреаційні зони Львова – парки. Наразі того ми не бачимо, і наші велосипедисти змушені труситися львівською бруківкою далі»,- поділилася враженнями Анастасія Судковська.

Вона вважає, що велодоріжки роблять неякісно. На проспекті Свободи асфальтована велодоріжка провалилася. На вулиці Вороного вона зроблена з бруківки.

Нещодавно Анастасія Судковська побувала у польськомі місті Вроцлаві: «Там чудова велоструктура, незважаючи на дуже інтенсивний рух автомобілів. На ровері не боїшся їхати взагалі. Відсотків на 20 лише велодоріжку на вулиці Липинського можна вважати шматочком Європи у Львові».

Голуба мрія роверистів Львова - посадити Садового і, щоб він і його друзі поїздили, бодай з тиждень, велодоріжками Львова, підсумовує Анастасія Судковська.

«До кінця цього року будемо мати 50 км окремих велосипедних доріжок. Ми маємо 570 км доріг у Львові, 268 км треба, щоб ми мали велосипедних доріжок. Щоб кожна друга вулиця мала велосипедну доріжку. Щоб усі мешканці могли користуватись ровером як транспортним засобом. Буде менше заторів і люди будуть себе краще почувати»,- прокоментував на офіційному порталі міської ради ситуацію з прокладанням велодоріжок міський голова Львова Андрій Садовий.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 4094 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  


Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Фотограф Google | | Український Центр | Новини Львова

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас