Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
02/07/13

«НПК-Галичина» не заплатило державі майже півмільйона дивідендів

ВАТ «НПК-Галичина» не сплатило до державного бюджету майже півмільйона гривень дивідендів за результатами фінансово-господарської діяльності товариства за 2008 рік. Про це повідомив народний депутат, член комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Ігор Васюник.

За його словами, відповідно до законодавства, товариство, у статутному капіталі якого є корпоративні права держави, повинно сплачувати до державного бюджету кошти на виплату дивідендів за результатами фінансово-господарської діяльності. Однак ВАТ «НПК-Галичина» не сплатила до держбюджету необхідної суми від частини чистого прибутку товариства.

«Йдеться про невиплати дивідендів за 2008 рік на суму понад 468 тис.грн, що становить 15% від чистого прибутку «НПК-Галичина». Тобто товариство, 25% акцій якого належать державі, відмовилось сплачувати обов’язкові платежі до державного бюджету. Про ухилення від виплат, зокрема, свідчать результати позапланової перевірки податковою службою Львова. Водночас, подальші дії податкової свідчать про її некомпетентність або ж наводять на думку про навмисне затягування справи. Замість того, щоб подати позовну до господарського суду, справу розглядав Львівський окружний адміністративний суд. Відповідно, останній цілком законно відмовив податковій у задоволені позову і справа знову зупинилась», - розповів І. Васюник.

Нардеп додав, що по цьому питанню вже скеровано звернення до Генерального прокурора України з проханням провести перевірку зазначнгих фактів на предмет наявності ознак кримінальних правопорушень та, за наявності підстав, розпочати досудове розслідування. Відповідне звернення підписали також народні депутати МДО «Львівщина».

Додамо, що інвестори ВАТ «НПК-Галичина» вже впродовж 10-ти років не виконують інвестиційних зобов’язань на суму близько 260 млн доларів. Фонд держмайна України безрезультатно судиться з інвесторами, щоб повернути товариство у державну власність.


Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics