Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
02/07/13

Прокуратура побачила зловживання на липах у Львові, Павлів - озеленення

Саджанці липи для озеленення Львова закуплено за завищеними цінами та найнижчої якості. Про це повідомила прес-служба прокуратури Львова. Як засвідчили результати перевірки, проведеної за дорученням прокуратури Львова, посадові особи департаменту містобудування Львівської міської ради закупили в приватного акціонерного товариства саджанці липи найнижчої якості за завищеними цінами. Ринкова ціна таких саджанців не перевищує 25 грн, натомість ЛМР їх закуплено по 172 грн.
Унаслідок зловживань при закупівлі зелених насаджень місцевому бюджету завдано збитків на понад 86 тис. грн. Прокуратурою Львова розпочала кримінальне провадження за фактом вчинення посадовцями згаданого департаменту ЛМР та акціонерного товариства правопорушень за ч. 1 ст. 364 та ч. 1 ст. 366 КК України.

Директор департаменту містобудування ЛМР Андрій Павлів спростовує цю інформацію: "Управління екології та благоустрою ЛМР у 2012 році закупило лип на загальну суму 83,4 тис грн. Проте у актах передачі-приймання загальна вартість закуплених лип у 2012 році вказана без ПДВ. Таким чином, 16,65 тис грн. є податком на додану вартість. Комунальне підприємство «Зелений Львів» має ще 120 резервних саджанців, які планують висадити восени на місці тих, що не прижилися".
Як зазначив директор департаменту містобудування Андрій Павлів, висота лип, висаджених торік у місті, становить 2-2,5 м. Ціна їх закупівлі є на порядок нижчою, ніж пропонують садові центри Львова. Окрім того, ціна саджанця липи дрібнолистої, заввишки 2-2,5 м, закуплених у 2012 році та висаджених у Франківському та Сихівському районах, становила 150 грн. До прикладу, ціна такого ж саджанця в одному з садових центрів Львова становить 270 грн.
«Ще у 2012 році на вимогу прокуратури Держфінінспекцією було здійснено перевірку використання бюджетних коштів департаментом містобудування. За результатами перевірки, порушень під час закупівлі саджанців не було виявлено.

Закупівля саджанців погоджена депутатською комісією, є рішення виконкому і ухвала сесії. Зараз працює комісія у складі працівників міської ради та міської міліції, яка перевіряє, актує кожне висаджене дерево. Слід зазначити, що 30% дерев на сьогодні є пошкоджені або вкрадені. На території ЛКП «Зелений Львів» є 120 резервних саджанців, які восени передбачено висаджувати на місці дерев, що не прижилися», - зазначив Андрій Павлів, директор департаменту містобудування.


Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics