Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
02/07/13

У Львові до 2019 року збільшуватиметься кількість учнів у початкових та середніх класах - дослідження

У Львові в найближчі роки почне збільшуватись кількість учнів молодшої школи. Вже з 2019 року така ж динаміка буде у старшій школі, - результати демографічного прогнозу для Львова до 2030 року, інформує прес-служба ЛМР.
«Якщо у Львові зараз дефіцит місць у дитячих садках, то у школах, навпаки спостерігається недоукомплектування класів. Відповідно до прогнозу у найближчі роки, зокрема до 2016 року, ми очікуємо зміну тренду у динаміці чисельності дітей. Тобто зараз кількість дітей шкільного віку у Львові є мінімальною, мінімальною за 30 років. Але упродовж найближчих двох десятиліть цей тренд зміниться на висхідний, тобто кількість дітей почне зростати. Тому до 2019 року ми очікуємо зростання учнів у початкових та середніх класах, але подальше поглиблення недокомплектації у старшій школі.
З 2019 до 2025 року до приросту учнів приєднаються і старшокласники і в цей період буде спостерігатись максимальний приріст учнів у місті Львові. Це у свою чергу збільшить навантаження на вчителя, збільшить потребу у підручниках, у приміщеннях, обладнаннях, дидактичних матеріалах, тому для цього періоду слід передбачити серйозне зростання видатків на освіту.
І після 2025 року чисельність учнів буде зменшуватись у Львові і в цей період якраз доцільним є реорганізація шкіл, малокомплектних шкіл, та об’єднання їх», - розповіла провідний науковий співробітник Інституту демографічних та соціологічних досліджень НАН України Наталія Левчук.
Нагадаємо, сьогодні відбулась презентація рекомендацій для Львова в сфері покращення демографічної ситуації, які базуються на довгостроковому прогнозі розвитку демографічної ситуації у місті до 2030 року. Прогноз було розроблено в рамках Проекту міжнародної технічної допомоги «Розбудова спроможності до економічно обґрунтованого планування розвитку областей і міст України» (РЕОП). Презентація демографічного прогнозу Львова і рекомендацій щодо покращення ситуації відбулась в форматі круглого столу.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics