Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
27/06/13

Тягнибок і Мірошниченко - у негласній топ-десятці антисемітів світу?

"Свободу" і двох її представників ( Олега Тягнибока та Ігоря Мірошниченка) внесено до списку десяти топ-антисемітів світу за 2012 рік. Про це повідомляють "Известия".

"Справді, "Свобода" і два її представники внесені до списку десяти топ-антисемітів світу за 2012 рік, складений центром. Він був переданий до Держдепартаменту США з рекомендацією внести їх до списку осіб, чиє перебування на території Штатів небажане", - заявив голова єрусалимського відділення Центру Симона Візенталя Ефраїм Зурофф.

Цей список був складений з висловлювань і публікацій політиків, офіційних і приватних осіб у різних країнах світу. "Свобода" посідає в ньому 5-те місце. Як наголошується в звіті, Тягнибок, лідер партії, що набрала 12% голосів на виборах до Верховної Ради (45 мандатів), закликав до зачистки близько 400 тисяч євреїв і представників інших нацменшин, які проживають в Україні, а також зажадав звільнити республіку від так званої москальсько-жидівської мафії.

Самі фігуранти антисемітського скандалу - Тягнибок і Мірошниченко - стверджують, що не отримували офіційних повідомлень про те, що стали нев'їзними до США. "Я не збирався їхати до Америки і не звертався нікуди по візу. А поширювана пресою інформація - це системна дискредитація "Свободи", - заявив Мірошниченко.

Він стверджує, що жодних антисемітських висловлювань ні з його боку, ні з боку лідера партії Олега Тягнибока не було. Таких положень, за його словами, немає і в програмних документах "Свободи", що є "єдиною українською політичною силою, яка на законодавчому рівні намагається закріпити права нацменшин".

Newsru.ua

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics