Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
20/06/13

Третина українців частіше спілкується віртуально, ніж наживо

Кожен третій українець спілкується через соціальні мережі з друзями частіше, ніж наживо. А 18% спілкуються щодня онлайн з людьми, яких вони не знають особисто в житті. Телефонні розмови, Skype, SMS і листування в соціальних мережах в більшості випадків замінюють безпосереднє спілкування в будні для 64% співгромадян. Такі результати дослідження трендів комунікації, проведеного в Україні компанією GFK.

Українці наживо спілкуються переважно в колі сім'ї з тими, з ким разом живуть, або з колегами по роботі. А ось з друзями при особистій зустрічі - в середньому на одну годину на день менше, ніж ще п'ять років тому.

Тільки 36% громадян більше спілкуються наживо, ніж по телефону або онлайн. Але при цьому понад половини опитаних (61%) негативно ставиться до скорочення часу, проведеного особисто з друзями і близькими. Ще більше українців (91%) вважає спілкування без допомоги сучасних засобів комунікації значно душевнішим і наповненішим.

Найактивніше (щодня або майже щодня) українці спілкуються з чоловіком або дружиною і колегами по роботі - 78% і 75% респондентів відповідно.

У будні дні 64% українців проводять більше часу, спілкуючись по телефону, SMS, Skype, через соціальні мережі та електронну пошту, ніж вживу (36%). 28% респондентів спілкуються через соціальні мережі частіше в порівнянні з живим спілкуванням.

55% опитаних вважають, що при спілкуванні через Інтернет легше обманювати і перебільшувати. 61% підтверджують, що самі говорили неправду, спілкуючись по Інтернету.

18% українців щодня спілкуються з людьми, з якими вони незнайомі особисто, але знають їх завдяки соціальним мережам, форумам. Майже стільки ж (17%) опитаних щодня спілкуються з родичами, що живуть окремо (крім батьків та дітей).

85% опитаних віддають перевагу спілкуванню при особистій зустрічі, 91% - вважають його більш щирим і душевним. 61% українців негативно ставиться до скорочення часу, проведеного особисто з друзями і близькими. А 74% українців хотіли б розширити коло своїх знайомих.

Нагадаємо, кількість інтернет-користувачів в Україні стрімко зростає і вже досягла 50%. Ще два роки тому ця цифра становила лише 33%. 19,7 млн, або половина, українців у віці від 15 років є регулярними інтернет-користувачами. При цьому 13,3 млн осіб заходять у глобальну мережу щодня. Про це свідчать дані опитування, проведеного у жовтні компанією InMind на замовлення Інтернет асоціації України (ІнАУ).

Станом на перший квартал 2013 року 42% українців старших за 16 років мали доступ до широкосмугового провідного Інтернету вдома.

Зазначимо, що за даними компаній Badoo та Performics, 39% американців, 36% англійців і 35% німців комфортніше спілкуватися онлайн, ніж під час особистої зустрічі. За даними ComScore, у США за п'ять років (2006-2011 рр.) особисте спілкування скоротилося на 10%, а час, що проводиться в соціальних мережах, збільшився в 2,5 раза, а у Великобританії 26% людей віддають перевагу онлайн-листуванню, ніж живому спілкуванню.

Newsru.ua

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics