Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
20/06/13

Переможний 500 000 сертифікат АЦСК «MASTERKEY» зареєстровано у Львові

18 червня було підбито підсумки всеукраїнської акції «500 000 сертифікатів», яка відбувалася в травні-червні 2013 року в Акредитованому центрі сертифікації ключів (АЦСК) «MASTERKEY» - одному з найбільших в Україні сервіс-провайдерів послуг електронного цифрового підпису (ЕЦП).
Згідно з даними автоматичної реєстраційної системи, під номером 500 000 було зареєстровано сертифікат Олійник Ольги Степанівни, головного бухгалтера з Львівської області.
«Дякуємо Ользі Степанівні, що вона обрала АЦСК «MASTERKEY». Ми дуже раді, що саме наша землячка стала переможцем акції «500 000 сертифікатів». 500 000 – це вже досить вагомий підсумок роботи. Для АЦСК «MASTERKEY» кожен клієнт – на першому місці, і ми прагнемо надавати найкращий сервіс відповідно до міжнародних стандартів», - говорить Володимир Масюк, керівник Львівської філії АЦСК «MASTERKEY».
Для привітання переможця у центральному офісі АЦСК «MASTERKEY» у Києві була організована урочиста подія, гостями якої стали провідні експерти в галузі електронного цифрового підпису (ЕЦП) в Україні, партнери компанії та представники преси. Головний приз акції – ноутбук із встановленим ліцензійним програмним забезпеченням – переможцю вручив керівник АЦСК «MASTERKEY» Владислав Степанов.
Після привітання переможця експерти АЦСК «MASTERKEY» провели прес-конференцію, під час якої обговорювалися питання розвитку інфраструктури ЕЦП в Україні, можливості використання ЕЦП як для подання звітності до державних органів та роботи з державними реєстрами, так і для підписання електронних документів за допомогою спеціальних програм («Арт-Офіс», «Арт-Док»).

Про АЦСК «MASTERKEY»
Акредитований центр сертифікації ключів (АЦСК) «MASTERKEY» - структурний підрозділ компанії «Арт-мастер», сервіс-провайдер електронного цифрового підпису (ЕЦП), який надає своїм клієнтам повний комплекс послуг, пов’язаних з використанням ЕЦП. З відкриттям АЦСК «MASTERKEY» у 2006 році клієнтам Центру було видано більше 500 000 сертифікатів на всій території України.
Основні факти АЦСК «MASTERKEY»:
• Філії у 24 обласних центрах України та АР Крим
• АЦСК сертифіковано за міжнародними стандартами ISO 9001:2008, ISO 27001:2005
• Багаторазовий переможець рейтингу «Кращий вітчизняний товар року» за надання послуг електронного цифрового підпису
• Власні програмні продукти для подання електронної звітності та створення юридично значимих документів

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics