Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
16/06/13

Ідеологічний маніфест Тимошенко

"Батьківщина" стане більшою опозиційною силою після входження до неї членів "Фронту змін", партії "Реформи та порядок" і частини Народного Руху. Але чи буде вона сильнішою?

Об'єднавчий з'їзд всеукраїнського об'єднання "Батьківщина" відбувся у суботу, 15 червня, у Києві на виконання зобов'язань, які на заклик Юлії Тимошенко лідери ідеологічно близьких партій взяли в березні цього року. Захід провели на Михайлівській площі столиці просто неба. Під час з'їзду делегати одностайно підтримували винесені на голосування ухвали та подекуди вигукували ім'я своєї лідерки та гасло "Юлі-волю!". Тимошенко стала лідером оновленої "Батьківщини". Делегати також висунули її кандидатом у президенти на виборах 2015 року.

Партійці одноголосно схвалили ідеологічний маніфест "Батьківщини", який їм з-за ґрат передала Тимошенко. У ньому кінцевою метою визначене членство України в Євросоюзі. В резолюції міститься вимога негайного звільнення Тимошенко з-під варти та її цілковита політична реабілітація. З'їзд також закликав владу відновити курс на євроінтеграцію, скасувати медичну та пенсійну реформи та провести місцеві вибори в Києві восени цього року.

Робота над помилками

Обраний головою політради оновленої "Батьківщини" Арсеній Яценюк заявив, що партія іде не брати участь у президентських виборах 2015 року, а перемагати на них. "Наше завдання – стати домінантою в українському демократичному середовищі", - заявив він. Яценюк визнав, що шлях до об'єднання був нелегким, і що він особисто припускався помилок на цьому шляху.

Про помилки говорив з трибуни з'їзду і екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко. "Щоби бути чесним і говорити про моральну революцію, а отже, і про політичну революцію, позбудьтеся генератора "тушок" всередині партії", - закликав Луценко партійне керівництво. Пізніше, на прохання журналістів він уточнив, що мав на увазі Миколу Мартиненка, з яким пов'язують вихід з парламентської фракції "Батьківщини" кількох депутатів.
Юрій Луценко закликав звільнити Юлію Тимошенко Юрій Луценко закликав звільнити Юлію Тимошенко

Луценко пояснив, що не вступив до лав "Батьківщини", бо хоче агітувати тих, хто розчарувався в політиках. "Це найбільша проблема України - нестача довіри", - зазначив Луценко. Він сказав, що буде організовувати "взаємозв’язок опозиційних партій і людей, які далі не хочуть жити в такій псевдо-Україні". Формулою перемоги над нинішнім режимом Луценко вважає розробку програми дій, формування дієздатної команди і лише тоді висунення кандидата в президенти, яким має стати "людина, яка має стартових 30 відсотків підтримки".

Головна проблема - конкуренція

Об'єднання невпливових політичних сил з рейтинговою "Батьківщиною" мало що змінить в політичних розкладах України, сказав в інтерв'ю DW директор Міжнародного інституту демократій Сергій Таран. "Більш важливим було би об'єднання тих 75 відсотків розчарованих в політиках виборців, які мають опозиційні настрої, з діяльністю опозиційних політичних сил", - сказав експерт. На його думку, такий процес могло би стимулювати оприлюднення плану дій до 2015 року, який би мали проголосити три парламентські опозиційні сили, "що мають реальний рейтинг і підтримку громадян", - ВО "Батьківщина", партія УДАР та ВО "Свобода".

Головна проблема української опозиції сьогодні - конкуренція між опозиційними силами та опозиційними лідерами, вважає голова правління дослідницького центру "Пента" Володимир Фесенко. Він назвав об'єднання партій в єдину "Батьківщину" "шлюбом з політичного розрахунку". Зокрема, Арсеній Яценюк, на його думку, не полишив сподівань стати єдиним кандидатом в президенти від опозиції на виборах 2015 року, адже висунута на цю посаду Юлія Тимошенко "наразі реально брати участі у виборах не може".

Фесенко вважає, що і в решти політиків, які увійшли до партійного списку "Батьківщини" також є свої політичні інтереси, що робить цю партію "найбільш чисельною, але найбільш слабкою ланкою опозиційного табору. До президентських виборів Фесенко не очікує розколу цієї політичної сили. "А після президентських виборів шанси на об'єднання стануть ще меншими. Скоріше відбудеться реструктуризація партійного поля в Україні, ніж подальше об'єднання опозиції", - переконаний політолог.

Німецька хвиля

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics