Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
03/06/13

У Львові відбудуться «Ночі храмів». Програма

Вперше у Львові, а вдруге в містах України (раніше Київ, Житомир, Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Бердичів) «Католицьке Радіо Родина» спільно з представниками Української Греко-Католицької Церкви, Римо-Католицької Церкви і Вірменської апостольської Церкви в Україні організовують Європейські Дні Християнської Спадщини «Ночі Храмів», інформує прес-служба ЛМР.

В часі вечірніх зустрічей будуть проголошені цікаві лекції, будуть проводитись дебати, дискусії, буде можливість оглядання багатьох цікавих вистав і слухання прекрасної музики, а також зустрічі з багатьма особистостями світу культури та мистецтва, з представниками медій і спорту Церкви та держави.
«Ночі Храмів» - це властиво одна з нових видовищних форм реклами християнства. Вона вже багато років проводиться в багатьох державах Європи, серед яких Австрія, Німеччина, Англія, Польща, Франція і Чехія. Подія – захід «Ночі Храмів» дасть змогу глибше задуматися над християнським корінням Європи, над моральними цінностями людини та проблемами сучасної секуляризації та нової євангелізації», - каже координатор заходу «Ночі храмів» о. Григорій Драус.
«Я дуже тішуся, що ця ініціатива «Ночі храмів» відбувається також в Україні у Львові. Вона загально називається «Ніч храмів», бо в Європі і в Польщі відбувається тільки один день, а у Львові маємо цю ініціативу «Ночі храмів» для того, щоб бути три дні.

Ми знаємо, що Львів - це місто міжнародне і міжкультурне. Тут живуть різні національності, а також співіснують різні релігійні конфесії. І ця ініціатива має намір приблизити культуру цього міста до людей, показати великість цього міста, його гідність, що це місто є відкрите на всіх. Можна сказати, що воно є містом діалогу, взаємної любові і доброзичливості. Це є велике багатство цього міста: тут можемо знайти різні культури і різні традиції, різні архітектури», - сказав під час прес-конференції Архиєписком Львівський РКЦ Мечислав Мокшицький.

«Як відомо, цей рік в католицькій церкві проголошений Роком Віри. І ці події, які ми переживатимемо у нашому місті Львові, вони будуть поглиблювати нашу віру, пам’ятаючи також про це, що багато храмів Львова є включені до скарбів ЮНЕСКО. І будемо ознайомлюватися з нашим місто, пам’ятаючи, що найбільшою прикрасою кожного міста є саме храми. А наше місто саме цими храмами дуже красується.», - сказав під час прес-конференції синкел в справах мирян і монашества львівської Архиєпархії УГКЦ о. Віталій Дуткевич.

«З нагоди Року Віри і за ідеєю радіо «Родина» з Вроцлава цей захід був підтриманий УГКЦ. Його ми в першу чергу бачили як євангелізаційний момент у місті Львові. В ході заходу відбуватимуться концерти духовної музики. Власне через духовну музику і Слово Боже, яке буде проповідуватись зі сцени, ми хочемо привернути увагу молоді до Божого Слова. Також ми орієнтуємося на туристів, бо як знаємо Львів є таким притягуючим для мешканців східних областей, для туристів. Бо власне на сході люди не мають такої частої змоги чути Боже Слово. Тому ми запрошуємо і їх долучитись до «Ночей храмів» у Львові», - наголосила голова комісії з євангелізації Львівської архиєпархії УГКЦ Віра Ценглевич.


Ночі храмів: «Відкриймо душу Львова!»
7-9 червня
ПРОГРАМА


7.06.2013 п’ятниця
пл. Ринок 1

10:00 Концерт військового оркестру Збройних Сил України

10:00 – 20:00 Відкриття мобільного музею Івана Павла ІІ, пл. Ринок 1

Латинська катедра, вул. Катедральна 1. 17:30 Cлужба (укр.) Служба 18:30 (пол.),

19:30 Лекція «Цивілізація любові Йоана Павла ІІ» - о. др. Януш Чарни, Папський Відділ Теології (Вроцлав)

Концерт смичкового квартету Львівської Національної Музичної Академії

20:30 – 22:00 Екскурсія у супроводі провідника

21:00 – 22:30 Церква Пресвятої Євхаристії (Домініканський собор), пл. Музейна, 3

Євангелізаційна програма. Виступ гурту «Куди йдеш». (сцена перед церквою). Екскурсія у супроводі провідника

22:30 – 24:00 Каплиця Розена (вул. Винниченка 30). На стінах каплиці нанесені фрески авторства живописця Генріха Розена, на тему Cвятих Таїнств. Екскурсія у супроводі провідника

20:00 – 24:00 Вхід на вежу Ратуші – нічна панорама Львова8.06.2013 субота

10.00 – 20.00 Мобільний музей Івана Павла ІІ, пл. Ринок 1

11:00 – 13:00 Храм бл. Климентія Шептицького, вул. Кривоноса 1. Виставка сакрального мистецтва Колекції «Студіон». Екскурсія у супроводі провідника.

18:00 Вірменський катедральний собор, вул. Вірменська 7. Екуменічна молитва

19:00 Лекція про храм і Вірменську Церкву – о. Тадеос Геворгян (настоятель собору)

20:00 – 21:00 Екскурсія у супроводі провідника

21:00 Гарнізонний храм св. Ап. Петра і Павла (костел Єзуїтів), вул. Театральна 1

21:00 - 22:00 Екскурсія у супроводі провідника

20:00 – 24:00 Вхід на вежу Ратуші – нічна панорама Львова9.06.2013 неділя

10:00 – 20:00 Мобільний музей Івана Павла ІІ, пл. Ринок 1

12:00 Свята Служба (в латинському обряді) Римо-католицький душпастерський осередок бл. Йоана Павла ІІ. (каплиця УКУ) вул. Хуторівка 35 а.

Гарнізонний храм св. Ап. Петра і Павла (костел Єзуїтів) вул. Тетральна 1.

11:00 Божественна Літургія св. Івана Золотоустого

19:30 Лекція «Таємничий світ ікони» – розповідь про символіку ікони та процес її писання. Мар’яна Балтарович. Іконописна школа «Радруж» Українського Католицького Університету

20:00 Духовна програма у виконанні крилосного хору священиків Львівської митрополії УГКЦ «Глас»

21:30 – 22:30 Екскурсія у супроводі провідника

20:00 – 24:00 Вхід на вежу Ратуші – нічна панорама Львова

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics