Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
03/06/13

Графік ЗНО і найпоширеніші запитання-відповіді

Сьогодні, 3 червня, в Україні розпочинається зовнішнє незалежне оцінювання, яке закінчиться 27 червня.

Графік проведення ЗНО-2013:

3 червня - хімія
5, 6 червня - українська мова і література
8 червня - іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська)
10 червня - російська мова
12, 13 червня - математика
15 червня - географія
17 червня - всесвітня історія
19, 20 червня - історія України
22 червня - фізика
25 червня - біологія
27 червня - світова література

Додаткова сесія : 4 – 11 липня.

Найбільш поширені запитання щодо організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2013 року з сайту Українського незалежного центру оцінювання якості освіти:

«Як зайти на свою сторінку після реєстрації?»

У розділі «Інформаційні сторінки» на нашому сайті оберіть відповідний рік, уведіть номер Сертифіката й пін-код, зазначений у ньому.

«Де взяти запрошення-перепустку? Мені надійшов Сертифікат ЗНО, але немає документів щодо місця проходження тестувань. Як мені дізнатися адреси пунктів тестування, де я складатиму тести?»

Місце та час проведення тестувань вказані у запрошеннях-перепустках, які надіслані абітурієнтам на адреси, вказані ними під час реєстрації.

Радимо уважно стежити за надходженням поштової кореспонденції.

Також запрошення-перепустки розміщені на інформаційних сторінках абітурієнтів. Тож Ви маєте змогу роздрукувати цей документ зі своєї інформаційної сторінки.

Запрошення-перепустки, розміщені на інформаційних сторінках, відповідають тим, що надіслані поштою.

«Я зареєструвалася на ЗНО, але перед першим ЗНО у мене зміниться паспорт і прізвище. Що мені робити, я зможу написати ЗНО, якщо я зареєстрована за іншим прізвищем?»

Вам необхідно внести зміни до своїх персональних даних та замовити виготовлення дубліката Сертифіката ЗНО. Уважно ознайомтеся з інформацією, розміщеною на нашому сайті в розділі «Дублікати сертифікатів ЗНО».

«Якщо я не з’явлюся на одне з тестувань, що буде?»

Не втрачайте свій шанс! Неодноразово траплялися випадки, що абітурієнти під час вступу використовували високий результат тестування з навчального предмета, на який під час реєстрації не сподівалися.

Відсутність відмітки у Сертифікаті ЗНО про участь у тестуванні не є підставою для анулювання інших результатів зовнішнього незалежного оцінювання.

Але, можливо, Ваша поведінка стане підставою для скорочення кількості навчальних предметів для складання абітурієнтами тестів наступного року, адже держава витратить кошти для забезпечення Вашої участі в ЗНО. Сподіваємося на Вашу свідому громадянську позицію!

«Яка повинна бути форма одягу під час складання тестів?»

Під час проходження зовнішнього незалежного оцінювання дотримуйтеся ділового стилю в одязі. Крім того, пам’ятайте, що Ви маєте почувати себе зручно, щоб не відволікатися від виконання тесту.

«Якою ручкою потрібно користуватися на ЗНО?»

Для уникнення проблем під час оброблення Ваших бланків відповідей використовуйте чорнило насиченого чорного кольору.

«Чи правда, що абітурієнт, який прийшов на тестування, вже отримує 100 балів? Чому така несправедливість: 100 балів + 56 балів за виконання тесту = 156 максимально; а при вступі необхідно 200?»

100 балів дорівнюють результату 0. Максимальний бал, який може отримати абітурієнт за результатами складання тестів, становить 200 балів. Для цього набрані абітурієнтами тестові бали переводяться в оцінку за шкалою 100-200 балів.

«Підкажіть, будь ласка, які сертифікати ЗНО дійсні у цьому році? Чи можу я використати під час вступу результати тестування різних сертифікатів?»

У 2013 році дійсні Сертифікати ЗНО 2008, 2009, 2010, 2011, 2012 років, відповідно вони можуть використовуватися абітурієнтами під час вступу до ВНЗ у поточному році разом із Сертифікатами ЗНО 2013 року.

Абітурієнти можуть обирати кращі результати тестування із сертифікатів, дійсних під час вступу до ВНЗ у 2013 році.

«Якщо я складу тести у цьому році, мої результати минулих років не будуть дійсними (анулюються)? І чи можу я їх вибирати під час вступу?»

У разі проходження ЗНО в 2013 році результати минулих років НЕ АНУЛЮЮТЬСЯ. Абітурієнт може обрати кращий результат тестування з певного навчального предмета серед результатів ЗНО 2008-2013 років. Комбінувати результати ЗНО різних років необхідно у заяві, яку абітурієнти подаватимуть до приймальної комісії ВНЗ під час вступу.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics