Зверніть увагу, Ви перебуваєте у старій версії порталу "Щоденний Львів". Нова версія доступна ось тут: http://dailylviv.com
Підтримайте нас |
 
Стежте за новинами на TwitterМи на Facebook

На головну

Карти
Довідка Львова
Відпочинок у Львові
Культура
Фінанси

AnShLv uk-UA

На головну Архів новин -25% знижка на вікна у Львові
03/06/13

ЦНАП показує шлях до "Артеку" і "Молодої гвардії"

Напередодні шкільних канікул триває прийом звернень від батьків дітей пільгових категорій про їх оздоровлення протягом 2013 року в Міжнародному дитячому центрі «Артек», Державному підприємстві «Український дитячий центр «Молода гвардія» та інших дитячих оздоровчих установах України за кошти міського бюджету. Як повідомили в Центрі надання адміністративних послуг, станом на 24.05.2013 року відділом вже зареєстровано і скеровано на розгляд до управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради понад 800 заяв про оздоровлення дітей пільгових категорій у 2013 році, а протягом 2012 року таких заяв всього було 718.
До пільгових категорій дітей, які забезпечуються путівкою до дитячого оздоровчого закладу за кошти державного та місцевого бюджету, належать:
діти-сироти,
діти, позбавлені батьківського піклування,
діти-інваліди (скеровуються у випадку відсутності медичних протипоказань та здатності до самообслуговування),
діти з багатодітних та малозабезпечених сімей,
діти, які перебувають на диспансерному обліку (при наявності оригіналу довідки з чітко вказаним діагнозом, інформацією про перебування на диспансерному обліку за підписом лікуючого лікаря та завідувача медичної установи);
діти, батьки яких загинули під час виконання службових обов’язків;
діти, які постраждали внаслідок Скнилівської трагедії;
талановиті та обдаровані діти (призери міжнародних, всеукраїнських олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад).

Батькам або особам, які їх заміняють, необхідно підготувати і подати на реєстрацію у відділі «ЦНАП» пакет документів, який включає відповідно заяву від батьків (опікунів, піклувальників), свідоцтво про народження дитини (дітей), свідоцтва про смерть батьків, довідки з місця навчання дитини, про те, що у поточному році дитина не забезпечувалась путівкою до дитячого оздоровчого закладу за кошти державного та місцевого бюджетів, відповідні посвідчення, рішення судів та органів опіки, довідки про одержання державної соціальної допомоги, довідка медичної установи про перебування диспансерному обліку, довідка про підтвердження статусу дитини, посвідчення дипломи, грамоти про присвоєння звання переможця (1-3 особисті чи командні місця) змагання, олімпіади, конкурсу міжнародного, всеукраїнського, обласного, міського рівнів, отримані впродовж останніх 3-х років.

Як правило, путівки на відпочинок та оздоровлення надаються дітям шкільного віку. Відповідно до Положення про порядок направлення дітей для оздоровлення та відпочинку, яке затверджене наказом Міністерства соціальної політики України № 153 від 20.03.2012, в ДП «УДЦ «Молода гвардія» у період з вересня до середини травня скеровуються діти віком від 8 до 16 років, у період з травня по вересень – діти віком від 7 до 16 років. Допускається направлення дітей від 16 до 17 років за умови, якщо про це зазначено у відповідному наказі Міністерства соціальної політики України.

В МДЦ «Артек» у період з жовтня до квітня скеровуються діти віком від 10 до 16 років, а у період з травня по вересень – діти віком від 9 до 16 років відповідно до Положення про порядок направлення дітей для оздоровлення та відпочинку, яке затверджене наказом Міністерства соціальної політики України № 154 від 20.03.2012. Допускається направлення дітей від 8 до 17 років за умови, якщо про зазначено у відповідному наказі Міністерства соціальної політики України.

Якщо батьки — мешканці м. Львова, бажають оздоровити дітей, які молодші від зазначеного в Положеннях віку, то їм необхідно звернутися до Фонду соціального страхування, до якого хоча б один з працюючих батьків сплачує внески, для придбання путівки з оплатою 10 відсотків її вартості.

Відповідно до вищезазначених нормативних документів тривалість оздоровлення дітей в оздоровчих закладах становить 21 день, а у відпочинкових установах — 14 днів.

Центр надання адміністративних послуг знаходиться за адресою: пл. Ринок, 1 (вхід з правої сторони Ратуші) та працює за розширеним графіком:
Реєстраційна зала
Понеділок-четвер: 08:00-19:00
П'ятниця: 08:00-17:45
Інформаційна довідка

Понеділок-четвер: 09:00-18:00
П'ятниця: 09:00-16:45
Робота Центру ведеться без обідньої перерви.

Про це повідомляє сайт Львівської міської ради.

Щоденний Львів

Коментарі  

Коментування новин закрите у старій версії сайту.
Ім'я:
Коментар:

Напишіть "Щоденний Львів" без лапок (перевірка):

Всі новини випуску 
Читайте усі останні новини Львова тут

 Ми розсилаємо новини для 2406 осіб та організацій[Долучитись]

Транспорт Львова 

Фото Львова 
Warning: file(http://old.dailylviv.com/photo/novi.php): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/html/old.dailylviv.com/index.php on line 581

Оголошення 

Відео 
Відео
Архів Прес-клубу


Прес-конференції, оренда залу, Львів

Курси валют 
НБУ [20.08.13] USD 0.00 7.99   EUR 0.00 10.66   RUB 0.00 0.26   GBP 0.01 12.50   CAD 0.00 7.73   CZK 0.00 0.40   LVL 0.00 15.17   MDL 0.00 0.63   PLN 0.01 2.50  

Погода Львова 

Вам сподобався "Щоденний Львів"? Підтримайте нас - натисніть цю кнопку:
,
будучи залогованими в акаунт Google. Дякуємо.

Наші партнери та корисні посилання

ЖИТТЯ В СЕЛІ. БЛОГ СІМ'Ї, ЯКА ПЕРЕЇХАЛА З ВЕЛИКОГО МІСТА ЖИТИ В СЕЛО | Виготовлення 3D панорам. 3D тур. Сертифікований Вотограф Google | Львівський форум | Наше місто IF.UA | Допоможи молитвою | Український Центр | Книгарня "Є"
Mamapedia - беременность, дети, материнство | Дитячі товари в інтернет-магазині Немовлятко | Лодочные моторы в интернет-магазине Kapitan.ua | Сравнение цен на детские товары от KidsMarket.com.ua | Дезинфекция помещений, кормовые добавки | Львівські новини | Коментатор.net | Новини Рівного

FlexiHostings хостинг, виділені сервери, спільний хостинг, США, Європа,АвстраліяХостинг
FlexiHostings

PageRank
© "Щоденний Львів" 1999-2013, Усі права застережено. Про нас
Статистика Google Analytics